Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek ellenére használjam az...

Ennek ellenére használjam az utrogestant?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném a tanácsotokat kérni. Hétfőn megyek uh-ra hogy megállapítsák missed ab lesz-e mert nincs szívhang:( 7 hetes vagyok. A kérdés, hogy használjam-e az utrogestant vagy már felesleges? A dokit nem kérdeztemmeg mert mikor mondta, hogy 5 napot ad a babának kibuktam és csak sírni tudtam.Köszi a válaszokat előre is.
2011. aug. 4. 16:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó, megpróbálok írni ide hátha még figyeled az email-t. Sajnos még mindig nem sikerült pedig eltelt 5 hónap. Nagyon reménykedem most ebben a hónapban pont a nemvártat várom. Ti hogy vagytok? Millió puszi.:))
2012. jan. 27. 10:36
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelem bizony! :) Sajnálom, hogy még nem sikerült, de eljön a Te időd is, egészen biztos! Ha várat még magára kisbabátok, annak oka van (a legmegfelelőbb időben szeretne érkezni!), utólag tuti érezni is fogod, hogy mi!


Nálunk minden rendben, gyerekek nőnek mint a gomba. Most túlvagyunk az ovikezdésen, nemsokára kicsi is kezdi a bölcsit, én megyek vissza dolgozni... hihetetlen, hogy elröpült 4 év!

Ha beindul a gépezet, nincs megállás! :))) Nálunk is nehezen indult, ahogy írtam is neked régen, de a 3. terhességem meg pl úgy maradt meg, h 20 kg-kat emelgettem fel-le a buszra (babakocsi + gyerek), mert nem tudtam róla... szóval hihetetlen dolgok. Mert ő egészséges volt és jönni akart, nem úgy mint az első. Ezt így utólag már könnyű belátni, akkor nem volt az.

Szívből kívánom, hogy néhány év múlva Te is hasonló történeteket mesélhess magatokról! És biztosan így is lesz ;-)

Sikerült feldolgoznotok, elfogadnotok a történteket? Fontos, hogy ne stresszeld magad halálra, ha újra teherbe esel. Nyugodtan kezeld, az egy másik magzat lesz, erősebb, és minden rendben lesz!

Szedsz vitaminokat? :) Nem árt feltölteni a szervezeted, jól jöhet még később!

2012. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!