Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj lehet belőle?...

Szerintetek baj lehet belőle? Lelki ismeret furdalásom van!

Figyelt kérdés

33 hetes kismama vagyok,ma vendégek voltak nálunk.Párom és még páran sörözgettek,az egyik barátnőm pedig almás Borsodi sört ivott.Megkóstoltam,nagyon finom,bár utálom a sört,és Én is ittam egy negyed pohárnyit.(2%-os)

Ártottam a babámnak?Soha nem szoktam inni alkoholt,főleg most nem,de ez nagyon jól esett.

Csak most furdal a lelki ismeret!


2011. aug. 6. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én már a második babámat várom. Annak idején a lányommal egy csepp alkoholt sem ittam, nem is kívántam. Most meg alig bírok ellenállni a sörnek, a férjemtől szoktam kunyizni egy-egy kortyot. Viccelődünk is, hogy biztosan azért kívánom mert most fiunk lesz. Egyébként ne parázz miatta, az a pici sör nem árt. És ha még megkívánnád, alternatívának ajánlom a Gösser alkoholmentes citrom ízű sört. Persze ennek már végképp nincs köze a sörhöz, de ház az illúzió.....
2011. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Én néha borozom, vérszegénység és alacsony vérnyomás miatt!
2011. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Gösser citrom ízű sör,0% alkohol!

A tescoban kóstoltatták,párom kóstolta,Én csak megnyaltam,azthittem utálni fogom,de isteni íze van.

Lányok,mi van velem!Nagyon ízlik a sör (valami + ízzel ami édes) pedig régen utáltam!:)

2011. aug. 7. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!