Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul alszotok? Nem tudom...

Rosszul alszotok? Nem tudom hogy a meleg miatt vagy a poci miatt ami lassan kezd zavarni a hasonfekvésben, de nagyon rosszul alszom. Forgolódom, pisilni járok stb.14 hetes 2 napos vagyok

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem a legjobban.Egyik nap jó másik nap szinte semmit nem alszok.Jó ideje így megy.22 hetes vagyok! Én mondjuk hason nem is mertem aludni első perctől kezdve!!! De a meleg is rátesz tuti!
2009. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És mi lesz még később..... Én borzasztóan sokat forgolódok, nem félek a pocaktól sem. Vagyis férnék, de ha úgy fekszem, a kisfiam azonnal reklamál. Már sokszor nem is tudom, hogy hogy feküdjek, hogy békén hagyjon. :) Ja és a meleg is. Nyitva van éjjel az ablak és így is merő víz vagyok reggelre. Őrület. Már félek, mi lesz a még nagyobb melegben. Kitartást! :)

32 hetes kismami

2009. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Sajnos. Próbáltad már a szoptatós párnát? Mióta vettem egyet jobb a helyzet. Azért még fel-fel kelek, meg pisi de mintha jobb lenne. Én is hason alvós vagyok és a párnával sikerül félig hason aludni.

15 hetes kismami

2009. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok! 3 válaszoló írnál arról a szoptatós párnáról?? AZ milyen ? Hallottam már de nem láttam még!! Hol lehet kapni? És mennyi? Nagyon köszi!!
2009. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van szoptatós párnám, de én valahogy nem tudok vele aludni. Nem kényelmes! Plusz nem is férnénk tőle, mert a férjem szeret terpeszkedni az ágyban. :)

Azért én is azt hallottam, hogy sokaknak bevált! Én pl a bababörzén vettem ha jól emlékszem valami 2900 volt.

A 32 hetes kismami

2009. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia,én nagyon rosszul alszom,folyton szomjas vagyok,2óránként felkelek,ránézek az órára,és próbálok vissza aludni.Nekem igaz nincs szoptatós párnám,de én úgy oldom meg az alvást,hogy a takarót begyömöszölöm a lábam-hasam közé és ráfordulok és így hasonló,mintha hason aludnék,de mégis oldalt.

boldog babavárást! 31+3hetes km

2009. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10:52-es vagyok!

[link]

Én kb. 4 ezer forintért vettem. Szinte minden baba boltban lehet kapni. Nálam az a trükje hogy nem tömöm meg olyan keményre, csak olyan gyömöszölhetőre hagyom. És akkor kényelmes lesz. Remélem segítettem.

2009. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Most éjjel is forgolódtam, sehogy sem volt jó, nem találtam a helyemet. Hol melegem van, hol fázom, elzsibbad a kezem, pisilni kell....stb.


Boldog Babavárást Nektek is!

2009. ápr. 11. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!