Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a helyzet a keményedésekkel...

Mi a helyzet a keményedésekkel, ha már nem ajánlott a magnézium? (36 hét után járó kismamik)

Figyelt kérdés
Ti hogy viselitek? Én 36+3 vagyok, kb. 1 hete nem szedem a magnéziumot, azóta gyakran érzem a keményedéseket, és enyhe mensiszerű "érzéseim" vannak. Nem hiszem, hogy ebből szülés lenne egyhamar, csak mégis furcsák ezek a gyakori keményedések. Ráadásul 34. héten uh-on mondták, hogy már teljesen be van ékelődve a bébi feje. Persze ez sem jelent semmit. Nálatok mi a helyzet?
2011. aug. 7. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyesek eltűrik,mondván,hogy már nem kell bent tartani a babát,jöjjön ha jönni akar, mások pedig szedik tovább a mg-t (napi 1-2 szemet). Én speciel mind a 2x végig szedtem,illetve a másodiknál a kiírt időre elfogyott,nem vettem többet "úgyis mindjárt szülünk" címszóval. Az első lányunk 40+3 hétre született,nagyon gyorsan,majd hogy nem fájdalom mentesen,a második lányunk 41+0 hétre született,szintén gyorsan és "fájdalom mentesen"!


Ha nagyon gyakoriak a jóslóid és a keménykedéseid,akkor nyugodtan szedhetsz mg-t!



Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2gyerkőcös,34h.km.

2011. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én eltűröm, nem tudok mást tenni sajnos.

Jó súlyú baba, második egyébként, nem bánnám, ha nem 40.héten túl születne (elsővel sokáig szedtem a Mg-ot, és túlhordtam, most nem szeretném- bár nem biztos, hogy ettől függ, egyébként szerintem könnyű szülésem volt),

szóval tűrök, és igyekszem úgy csinálni a dolgaim, hogy munka-pihenés-megint egy kis munka (háztartás)-megint pihenés.

Boldog babavárást :) 36 hkm

2011. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!