Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vki terhes akkor mikor...

Ha vki terhes akkor mikor lesz neki jelei? Pl: hányinger

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Nekem pl. semmi jele nem volt és nincs is a mai napig, egyedül annyi hogy többet járok pisilni, pedig már 18 hetesek vunk.:)
2008. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem eleinte fájtak a melleim, de amúgy semmit nem éreztem ezen kívül ill. azóta sem, csak a baba mozgását érzem, ez viszont nagyon jó érzés.

29 hetes kismama

2008. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam se volt semmi jele, csupán a menstruáció elmaradásából gondoltam rá, aztám 2 terhességi teszt is igazolta. :)
2008. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában már az 1-2 hetes terhességnek is vannak jelei, csak az ember még azt hiszi, hogy csak meg akar jönni és azt érzi vagy nem figyel rá és nem veszi észre.

Ilyen jelek: az alhasban jelentkező szurkáló, görcsölgető érzés főleg az egyik oldalon, ahol valamelyik petefészek van, hányinger émelygés, erős szagoktól (pl kávé) undorodás, zavar a hangos zaj, mellbimbó viszketése. 5 hetes terhesség körül pedig már az alhas pici duzzadása. Persze van, akinek semmilyen tünete nincs, van akinek a 2. hónaptól (5. héttől) kezdődik.

2008. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem (szerencsére) nem sok tünetem van. Csak a melleim fájnak kegyetlenül, és folyton álmos/fáradt vagyok. Mindezek a 6. hét kezdete óta.
2008. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki a válaszokat
2008. jún. 19. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a mellfeszülésen kívül semmilyen tünetem nincsen. Igaz még csak 6hetes vagyok, de nem vagyok fáradékony, nincsen hányingerem, igaz sokat kell pisilnem, de ez előtte is így volt.
2008. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!