Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használsz az autóban övterelőt?

Használsz az autóban övterelőt?

Figyelt kérdés
31 hetesen balesetünk volt, az mentette meg a babánkat... Szívből ajánlom a használatát minden kismamának.
2011. aug. 8. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha vezetnék használnám, de nincs kedvem sofőrködni terhesen. Az anyósülésen meg ráérek igazgatni a biztonsági övet ha kicsit elcsúszik.
2011. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Anyósülésen ültem, és városban voltunk, össz-vissz néhány km-t autóztunk, nem is gyorsan...

Tudom, hogy aki nem akarja, úgysem fogja használni. Én is azt hittem, hogy velünk nem történhet semmi, aztán mégis :( Simán a biztonsági öv megölte vagy károsította volna a babánkat, vagy koraszülést okozott volna az övterelő nélkül.

Gondoltam leírom, hátha valaki babája emiatt marad meg, mert meggondolja a használatát. Nem okoskodás, hanem megtörtént eset. 50 km/h városban. Még annyi sem volt szerintem. 31 hetesen mennyi esély van rá, ha meg kell születnie, egészséges, ép lesz? ............

2011. aug. 9. 15:16
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10:27! Remélem, nem jutsz el oda, hogy éppen ne tudd "igazgatni" az anyósülésen az övedet. Mert csak egy pillanat az egész... :(
2011. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Így van... Láttam, ahogy jött a belénk csapódó autó. Még a hasamhoz nyúlni sem volt időm (ahogy ösztönösen tesszük kismamák), nem még övet igazgatni....
2011. aug. 9. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!