Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtok/használtatok az...

Használtok/használtatok az autóban övterelőt? Bevált?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

En lassan 3 honapja hasznalom es sokkal kenyelmesebb igy az ov. Arrol nem is beszelve, hogy a multkor igencsak a fekre kellett taposnom es akkor nagyon jo szolgalatot tett. Szerintem erdemes hasznalni, nemcsak a kenyelem, hanem a biztonsag miatt is, hamar muszaj terhesen vezetnunk.

29 hetes km

2009. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
bocs hogy én nem válaszolok hanem szintén kérdezek :) de hol vetted és mennyibe került?! Egyébként mindenképpen érdemes használni, pár hete belém döngetett egy trailer hátulról a piros lámpánál... hát nagyon féltem hogy nehogy valami baj legyen, akkorát lökött hogy a fejemet a kormányba ütöttem, hála az égnek a babónak semmi baja nem lett, de azóta akarok venni én is.
2009. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Nekem is van a kocsimban egy, de bevallom eleinte használtam és idegesített, az állandó-ki-be kapcsolás, főleg amikor egész nap rohangálok és vagy 20x szállok ki-be a kocsiból. Hosszabb útra természetesen bekapcsolom én is. 35 hetesen még vezetek, de a pocim alatt elfér a sima öv és nem zavar, persze balesetek lehetnek, de a pocak így is védve van. Néha sokkal jobban szorít a nadrág, mert hiába kismamanaci, mégse tökéletes a szabásuk... Szóval nekem van, de nem használom állandóan.

2009. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A vaterán 1800-ért láttam, egyébként 12000, kölcsönözve 9000. Nem olcsó, de fő a biztonság :)

2009. okt. 17. 18:08
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Én nem használok, gondolkodtam rajta, de mindig elmaradt. Nem kizárt, hogy veszek majd, még van időm, most vagyok 22 hetes. Egyébként nem töltök sok időt kocsiban, csak városi közlekedés, 15 perc reggel és munka után ismét ennyi.

Az első babámmal nem használtam, mert akkor nem is nagyon hallottam, hogy van ilyen, illetve épp nem volt autónk a terhesség első 30 hetében.

Most egyébként engem még a normál öv sem zavar, nem érzem, hogy nyomna. Ami miatt mindig elhalasztom a vásárlást még az, hogy én heti öt napból négyszer szoknyában megyek munkába. Van egy olyan tippem, hogy az övterelőt egy szűk szabású térdig érő szoknyával csak úgy tudnám használni, hogy a derekamig felhúzom magamon a ruhát.

2009. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Van szoknyához való övterelő is :)
2009. okt. 17. 19:00
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Én rengeteget vezettem, sosem használtam, és igény sem volt rá. A nadrág és a bugyi sokkal inkább kényelmetlen volt időnként, a biztonsági övvel soha semmi gondom nem volt.
2009. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Szoknyával használható változatról még nem hallottam, de nyáron úgy használtam, hogy felhúztam a szoknyámat. Télen úgysem fogok sűrűn szoknyában járni, úgyhogy nem is gondolkodtam még ezen. Igazán nem a kényelem az első, ami eszembe jut, amikor az övterelőt használom, hanem az, hogy a babámnak nehogy bajt okozzon, ha valami barom miatt nekem, vagy a férjemnek hirtelen a fékre kell taposnia. És ehhez nem kell sem hosszú idő, sem hosszú út, hogy szükség legyen a hirtelen fékezésre. Én nem is merek anélkül beülni autóba, mert a múltkor a dokim elmesélte, hogy milyen állapotú kismamát vittek be hozzá ügyeletre, mert megrántotta a hasa alját az öv.(21 hetest) Köszönöm szépen én nem kockáztatok.

Nekem megér 2000 ft-ot (vaterás), hogy a babámnak ne legyen baja.

2009. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. okt. 17. 21:14
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mióta Abigél útban van nem merek vezetni,de övterelőt vettem,mert sosem tudni mikor kell a fékre taposni,noha kisváros és falu között ingázunk.Nagyon kényelmes és olcsó is volt,teszveszen vettem anno:))


Ada és a 30 hetes albérlő Abi:))

2009. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!