Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ilyen izgatott már...

Mindenki ilyen izgatott már az utolsó hónapban?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó hónap szerintem hosszabnak tűnik, mint a mögöttem álló hónapok. Sajna már lefoglalni sem nagyon tudom magam, mert a babaszoba kész, a ruhácskái kimosva, vasalva. Már csak a kórházi cuccomat kell összepokolni. Kedves kismamik Ti hogy vagytok? Jól érzitek magatokat? Mikorra vagytok kiírva? Kisfiu, vagy kislány?
2009. ápr. 11. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem alig 3 hét van vissza, de nagyon türelmetlen és nyűgös vagyok. Nem érzem jól magam, mert szinte cammogok és alig bírok végezni a házimunkával. Minden készen áll, már csak arra vágyom, hogy itt legyen a kisbabánk.
2009. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is minden készen áll a baba fogadására. 20-ra vagyok kiírva, már mindenből elegem van. Szegény férjem sokat piszkálom, kötözködöm vele stb. aztán persze bőgők, de valami fantasztikus, ahogy elviseli, és mindenben segít(fürödni is stb.). Akkora hasam van, mintha 2 dinnyét ettem volna meg egészben (első baba:), feszül, alig tudok megfordulni, ha fekszem... Minden nap azt mondom: holnap szülünk, de még van pár nap. Szóval már nagyon elegem van. Persze egy egészséges babáért azonnal kezdeném elölről az egészet. Csodálatos dolog babát várni!

Kitartás minden kismamának! És Kellemes Húsvétot!

2009. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!