Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék viszonylag olcsón...

Hol tudnék viszonylag olcsón kismama nadrághoz jutni?

Figyelt kérdés

Nyíregyháza környékén vagy webáruházban érdekelne. Nem szeretnék egy nadrágért több tízezer forintot kiadni, inkább a babára költenék majd többet :)

Használt is érdekel ha jó állapotban van.

Előre is köszi a segítséget!


2011. aug. 10. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben kínaiban vettem 3-4 ezerért egy farmer halásznadrágot. Ez az egy van. Plusz vettem bandázst és ezzel még most a 37. héten is fel tudom venni a többi nadrágom nagy részét. Felesleges szerintem is sok pénzt költeni, utána úgysem tudod kihasználni.
2011. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én teszveszen és vaterán vásárolok. Még a lányomnak is ott veszem a ruháit és néhány más dolgot is, mint játék. Szerintem nagyon jó árak vannak, és eddig csak egyszer fáztam rá, de ott az Eladónak voltak negatív értékelései csak nem olvastam el sajnos vásárlás előtt...
2011. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allee > H&m
2011. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz ilyet:


[link]

2011. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


főleg a második linket ajánlom, én ott vettem, még az elején, és még most 40 hetesen is nyúzom.

2011. aug. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!