Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesen kis barnázás nagy...

5hetesen kis barnázás nagy baj? Még nem voltam dokinál csak a teszt mutatta ki, mit tegyek? A magándokim már csak hétfőn lesz. Elmehet a babám?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Én is szoktam mensi előtt 3napig.Most is volt 3 napig azóta napi egy két kicsi folt. Neked,hogy múlt el? Egyik napról a másikra? Vagy lassan napról napra?

2011. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az unokatesóm jó barátja a főorvosnak, beszélt vele, beajánlott és azt mondta hogy hétfőn menjek a magánrendelőbe mert szerinte nincs nagy gáz. Ha meg addig lesz valami akkor úgysem tudunk semmit csinálni.

Ez van ez még annyira picike terhesség, hogy bármi lehet.

Azt mondta sokat pihenjek, ja az valószínű mert tetőcsere, lakásfelújítás és egy 2 és fél éves leghisztisebb korszakát élő gyerekem van.

2011. aug. 12. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!