Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhetem a terhesség alatt...

Szedhetem a terhesség alatt Xyzal nevű allergia gyógyszeremet?

Figyelt kérdés
Alvesco inhalációs oldatot is használok, de abban biztos vagyok hogy el kell hagynom, mivel szteroidot tartalmaz.
2007. okt. 5. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Sürgősen kérdezd meg az orvosodat!

Ha nem szedheted, vannak nagyon jó homeopátiás szerek allergiára is, ezeket terhesség alatt is lehet szedni. Viszont nem biztos, hogy egy-két tanács alapján jó szert választasz (esetleg a patikus tanácsára gondolok), érdemes elmenni egy homeopátiás szakorvoshoz! Meglepően jó eredményt tudsz elérni, és nem ártasz a babának!

2007. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még kibírhatók az allergiád tunetei ,akkor jobb lenne melloznod minden féle gyogyszert (mivel ezek nem homeopátiák) ha meg eros allergiad van az orvos biztos tud ajánlani valamit ami természetes gyogyszer az allergiádra, foleg az elso 3szemeszterben fontos hogy a kismama neszedjen ha lehet semmiféle gyogyszereket,semmilyen formában!sok szerencsét..
2007. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az tuti hogy erre a kérdésedre csak a doki adhat biztos választ. Egyértelműen őt kérdezd meg erről!
2007. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nyár elején volt az allergológusomnál és azt tanácsolta, hogy semmilyen gyógyszert ne szedjek, még orrcseppet se használjak. Mivel nincs az a kismama, akin a kísérleteket elvégeznék, így nem tudják, hogy milyen a gyógyszerek hatása a babára.

Úgyhogy én két hónapot gyógyszerek nélkül vészeltem át, pedig nagyon erős allergiám volt. De ki lehetett bírni. A kamillás gőzőlést alkalmaztam kizárólag, amikor hajnalban már nem kaptam levegőt.

2007. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!