Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselitek a terhesség...

Hogy viselitek a terhesség első heteit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

5. hétig csak hasszurkám volt meg mellérzékenység. 6. héttől hányinger néha hányás.De nagyon boldog vagyok!


7 hkm

2011. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Összegezve: sz.arul. Alig várom, hogy jövő héten a II. trimeszterbe lépjek.

Eddig szinte az összes terhességi tünet elővett, éppen nem hánytam, de derékfájás, hátfájás, fejfájás, fogérzékenység, hasfájás, mellérzékenység, puffadás, érzelmi labilitás, emésztési gondok, szorulás. Nagyjából ennyi. Remélem, hogy a 13 héttől csak jobb lesz :)

2011. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz én már lassan a 16. hetet töltöm, de azért én is leírom a tapasztalatomat, ha nem gond :)


Borzalmasan indult az eleje, mert állandóan hánytam és kórházba kerültem. Minden nyavalya elővett, szó szerint, ami csak egy terhesség elején lehet, az nekem mind megvolt. Bár ha belegondolok a szorulással legalább nem volt gondom.


Szerencsére miután betöltöttem a 14. hetet sokkal jobban lettem, már nagyon elvétve vagyok rosszul és hányok!


Sok-sok kitartást!!! Boldog Babavárást!


15+5 hkm :)

2011. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én még csak 5 hetes vagyok,alig várom túllegyek a 13 hetes UH-n,addig minden apró szúrás félelemmel tölt el (volt már elhalt terhességem a 8. héten).most nagyon vigyázok magamra,tervezett baba,kiirattam magam már.de így nagyon az elején egyenlőre fel vagyok pörögve,folyton tennék-vennék de csak módjával.közbe pár másodperces szédülés,hirtelen émelygés,de alapjában jól vagyok.majd ezután jön a rosszabb része,és remélem minden rendben lesz.
2011. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok, és rémesen sz*rul viselem.

Lelkileg minden nagyon szép és jó, örülünk apukával mindketten... na de ez a rosszullét megkeseríti a napjaimat. Mennék dolgozni szívesen, de nem tudok. Egész nap hányok, a víz, keksz, minden visszajön. Első baba, sajnos nincs rutinom ennek a legyűrésében, de alig várom már, hogy megmozduljon, elvileg akkor elmúlik ez a kínlódás. :)

2011. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!