Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek megkellet szakitani...

Valakinek megkellet szakitani a terhességét kb. a 20 hét környékén valamilyen genetikai rendelenesség miatt?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen formában történik ilyenkor, meg kell szülni vagy máshogy?
2009. ápr. 14. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos meg kell szülni.Beindítják,vagy ha indokolt akkor esetleg császár.Sajnálom ha nálad erről van szó!
2009. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell szülni sajnos.Mi a gond,mit találtak?Én megvizsgáltatnám magamat máshol is és kérnék más orvosi véleményeket is.
2009. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meg kell szülni. Bár ez nem olyan, mint az igazi szülés, de majdnem. Gyógyszerrel indítják a méhösszehúzódást, ami persze fáj, és az anya tevékeny közreműködésére is szülség van, azaz nyomni kell, ha eljött az idő. A szülésznők nagyon együttérzők és mindenben segítenek.

Nem velem, hanem az unokatesómmal történt. Ha most ez Veled történik, akkor talán vígasztal, hogy később két egészséges és gyönyörő kislánya született. Én két babát vesztettem el, de korábban és azóta már a 3. is megszületett. Együttérzek Veled, túl leszel rajta!

Ági

2009. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző este lamináriumot tesznek fel hogy táguljon a méhszáj. Másnap reggel indítják infúzióval meg a szülést. Ha az anya élete veszélyben, csak akkor császározzák. Én 20órát vajúdtam egy 21 hetes kisfiúval.
2009. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

(előző vagyok) cáfolnám a szülésznők kedvességét. Attól függ ki milyen helyre kerül. Nem mindenhol tudnak ezzel a helyzettel mit kezdeni, és inkább modortalanak és bunkók, csak hogy ne kelljen az érzéseiket kimutatni.

Kórháza válogatja az egészet.

Ja és kimaradt a szülésnél a szikével indított burokrepesztés, és a kézi méhszájtágítás, ami megint csak nem emberi....:((((

2009. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és szívből sajnálom akinek ezen már át kelett esnie és elnézést ha a kérdésemmel esetleg valakinek feltéptem a sebeket!

14 hetes leszek 2 nap múlva ma voltam genetikai uh és a nyakiredö 3.1 lett!Elmentem kombinált tesztre Down szürésre hétfőn lesz meg az eredmény!

Remélem nincs gond!Azért kérdeztem meg, hogy esetleg ha gond van megprobáljak felkészülni a szörnyüségre!Minden elismerésem a tietek ha nekem ez lessz a vége tuti bele fogok örülni a fájdalomba!

2009. ápr. 14. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, ne gondolj még semmi rosszra valahol azt olvastam, hogy ha 4-5 mm-nél nagyobb akkor merül fel betegség gyanúja. reméljük semmi gond nem lesz, szurkolok értetek. Majd ird meg, hogy mi történt.
2009. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Jó majd megírom hétfőn lesz meg a legelső eredmény!
2009. ápr. 15. 08:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Szurkolok neked,hogy jó legyen az eredmény!Ha már ennyit veled volt a kicsi,akkor ne legyen semmi baja,hogy világra hozd és élvezd a társaságát!Minden jót neked!
2009. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy szurkoltok értünk!
2009. ápr. 15. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!