Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hétig híztatok valamennyit?

14. hétig híztatok valamennyit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én a 12. héten jelentettem be mindenkinek a terhességemet mert már felszedtem pár kilót és mindenki sejtette, hogy miért :) összesen 15 kilót híztam, abból 10et a terhesség első felében.
2009. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezidáig minusz 7kg-nál tartok, pedig mindig is nagy kajás voltam. Egyszer hánytam, nem voltam rosszul, csak nem kívántam azokat az ételeket amit addig. Most vagyok 14 hetes és tartom a 81-ről lement 74-75 kilómat. A doki szerint nincs miért aggódni, eléggé nagydarabként indultam neki. :)
2009. nov. 21. 21:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én karcsú vagyok, nem éhezem, u.úgy eszem mint eddig, imádom a hasam és még egy deka sem ment fel :) 15 heteske
2009. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En most a masodik babamat varom es ha a 16. heten jott fel az elso fel kilo pluszban. Most lepek a 28. hetbe es 5-6 kilonal jarok, tehat nem hizom veszesen. Az elejen en egyaltalan nem fogytam, furi is lett volna, ugyanis en magas vagyok es vekony, sohasem hanytam, emelyegtem, tehat az etkezesem most is olyan, mint baba elott.

Sokszor meg azok is ledobnak par kilot a terhesseg elejen, akiken nem igazan van felesleg, ha jol gondolom, akkor rajtad van valamennyi (nem bantasbol irom, csak a szamok alapjan), szoval szerintem sem gond, hogy fogytal, ettol nem fog a szervezeted kiurulni.


Az elso babamat varva egyebekent en mar az elejen tempos hizasba kezdtem, ugyanis akkor raktam le a cigit, terelesbol ettem es szekrekedesem is volt vegig.

Most csak annyit hizom (szerintem) amennyit kell es ez alapjan azt mondom, hogy a terhesseg miatt a suly a huszas hetekhez kozeledve kezd el novogetni, eleinte lassan, a huszas hetekben mar temposabban. A 20. het ota ram heti fel kg jon fel, elotte meg harom het alatt jott fel egy kilo.

2009. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kilóra én a legelején mikor még nem is tudtam, híztam 3 kilót. Nem biztos, h ezért. Azóta kilóra nem híztam, pedig nő már a pocim, és híztam fenékre és combra is.

13+4 hetes km

2009. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a második babámmal a 23. hét végén 3 kilónál tartok. Az elsővel ilyenkor már nagyon sokat híztam, a végére 28 kg-ot.
2009. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én tegnap töltöttem a 15.hetet és tartom az elején ledobott -4, -4,5 kg-t.
2009. nov. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 15. hét után kezdtem el hízni, addig nem.
2009. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is úgy indultam, hogy az első 3 hónapban fogytam 7 kilót, mondjuk én hányós voltam! De amúgy sem voltam kövérnek mondható! Most tartok a 23 hétben és eddig 2 kiló jött vissza! Mondjuk sajnos diétáznom is kell, terhességi cukor miatt!:-(

2009. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem!

az elso 12 hetben fogytam, aztan a 18.-ra visszajott az eredeti sulyom es akkor rogton felszedtem 3-4 kg tobbletet a 21-22. hetig.

most 23+6 vagyok es kb. mar 5 kg plusz van rajtam.

a dokim azt mondta, hogy az elso 20 hetig nem baj, ha nem hizol semmit, utana meg raersz!

2009. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!