Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok aki el lett tiltva...

Lányok aki el lett tiltva terhesség alatt a szextől az tényleg kibirta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem volt férjem, csak szeretőm, de kibírtam:)
2011. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi bírjuk pár hónapja... csak a szex lett tiltva, más nem :) Így nem is olyan nehéz... 28hetes kismama.
2011. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan kismamára gondoltam aki az orgazmustól is el volt tiltva.Sajnos engem 5 hetesen tiltott el az orvos azt mondta még simogatni sem szabad.Nagyon nehezen birom,hozzászoktam a heti 6-7 szexhez és most semmi.Állandóan kivánom,szexről álmodom és a kielégületlenségtől fáj a hasam.A kérdésemet azért tettem föl mert tegnap este már nem birtam tovább és megsimogattam magam,nagyon jól esett és elmúlt a hasfájásom és a közérzetem is sokkal jobb lett,viszont most lelkiismeret furdalásom van.Szerintetek hülyeséget csináltam?
2011. aug. 19. 15:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt,12+6 hetes vagyok most.
2011. aug. 19. 15:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,11+6 hetes vagyok.
2011. aug. 19. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzel, nem görcsölsz, akkor semmi gond, de azért ne csinálj belőle rendszert, ha keményedsz, akkor meg semmiképp (majd eljön az idő, hogy néha bekeményedsz, akkor semmiképp ne simogasd magad, összehúzódásokat eredményezhet nem csak az orgazmus, hanem a pocaksimi is)
2011. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi bajom,sőt sokkal jobban érzem magam.Két hét múlva megyek a dokihoz akkor majd megkérdezem hogy lehet e már.
2011. aug. 19. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!