Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A táppénzes papírt előre is...

A táppénzes papírt előre is oda tudja adni a háziorvos? Úgy értem pár nappal előbb?

Figyelt kérdés
20-ig kell leadni nálunk, és jó lenne, ha pénteken már odaadná, hogy beküldhessem. Lehet ilyet csinálni?
2009. ápr. 15. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
most nem értelek, előbb is odaadja, mondjuk pénteken, az 17 e...de akkor apapíron az lesz az utolsó dátum h téáppénzen vagy...aztán köv papír meg 17 től lesz....meddig..nálunk így szokták
2009. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előre nem. Ha beteg vagy, akkor azt utólag igazolja a táppénzes papír. Elég furán venné ki magát, hogy pl kedden viszel egy olyan papaírt, hogy péntekig leszel beteg!
2009. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem adhatja oda,csak aznap vagy később!
2009. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre voltam kíváncsi!


Mivel ez az első táppénzes hónapom, szeretném, ha minél többet igazolna, kéne már a pénz. Tudom, hogy akkor köv.hónapban elszámolják a különbözetet, de az még sok idő.

20ig le kell adni, de mivel nálunk a rendszer úgy néz ki, hogy egyik helyről küldik a másik helyre, majd be a központba, volt, aki hiába adta le 20án a papírt, a hosszú "szállítás" miatt későn ért a központba. Így pénteken szeretném leadni.


Remélem így már érthető volt!

2009. ápr. 15. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a kórházban vagyok felvéve, bár ez talán nem is számít! Én sem csinálhattam meg, hogy hamarabb elkérjem. Sőt! Úgy sem adták ide, hogy pénteken voltam elkérni és mondtam, hogy úgyis csak hétfőn adom be, csak nem tudtam volna akkor érte menni. Így sem adták ide.

Nálam sajna nem egyszer fordult elő, főleg az elején, hogy alig kaptam fizut, mert nem ért be időre a papír és csúszott egy jó nagyot!

2009. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor érted, miért gondoltam így. Amúgy én is most jöttem az orvostól és valóban nem adta ide előre.
2009. ápr. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!