Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatlan vagyok ebben a...

Tapasztalatlan vagyok ebben a témában:hogyan és mikor kell megkérni a doktor urat, hogy lenne -e a szülészem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amikor mentem hozzá terhesgondozásra,akkor kértem meg.

Minél előbb kérd meg,mert lehet,hogy később nem tud elvállalni

2009. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez orvos válogatja.Mert hallottam olyat is,hogy valaki túl korán (néhány hetesen) kérte meg és azt mondta a doki,hogy térjenek rá vissza később.De persze ha Te már tudod,hogy nála fogsz vagyis szeretnél szülni akkor szólhatsz.Én 18 hetesen váltottam dokit és még jó,hogy nem kértem fel a "régit".Én úgy gondolom,hogy 28.hét után már lehet erről beszélni vele.Valahogy úgy kezdeném,hogy nekem megfelelt az a szakmai tudás amit Ő nyújtott nekem eddig és szeretném ha szülésnél is a segítségemre lenne.Lehet ez így butácskán hangzik,de 1 próbát megér.Még én is tapasztalatlan vagyok, első babás.Ha nem tud elvállalni akkor meg kell kérdezni,hogy kit tud ajánlani?Remélem jó ötlettel tudtam szolgálni?

Boldog babavárást kívánok!

23 hetes

2009. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!