Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet belőle gond ha otthon...

Lehet belőle gond ha otthon hallgatom a zenét és táncolok is egy kicsit rá? 27 hetes terhes.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz,amíg nem breakels:D

Én most is zenét hallgatok,azt hogy táncolsz mellette,annyi,hogy picit lötyög ő is a pociban:D

2009. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne?

A zene és a te boldogságod csak jó a babának.

És terhes vagy, nem rokkant...ha jól esik a mozgás, rajta!

2009. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem rég bálba voltam, és az egész éjszakát végig táncoltam. most is szoktam itthon, mert imádok táncolni. csak nyugodtan mozogj, annyira amennyire bírod. erőltetés nélkül.

28 hetes kismama

2009. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szió. szerintem semmi gond nem lesz. amig te jól érzed magad, és boldog vagy,addig a manód is az a pocidban. És lehet hogy még ő is élvezi,és táncol a maga módján ;-)
2009. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár még jobb is, mint a kismamatorna ! :)) Ne aggódj, a terhesség nem betegség, mindent úgy csinálhatsz, mint a terhesség előtt! A mozgás neked is és a picinek is jót tesz. Aki aktívabb életet él a várandósság alatt, az általában könnyebben is szül, persze vannak kivételek is. Én végig ugyanúgy végeztem a házimunkát, dolgoztam a kertben, naponta úsztam és semmi bajunk nem volt belőle. Az a fontos, hogy a kismama ne erőltesse túl magát, a tánc bőven belefér :))) Ja! Az első babámmal 24 hetesen volt a lakodalmunk, amit végig táncoltam :)))
2009. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan táncolhatsz, persze nem őrülten ugra-bugrálva :-). A tánc egyben jó testmozgásnak is és a babának sem ártasz vele. Én mikor a kisfiammal voltam terhes 3 lagzin mulattam, köztük a sajátomon, illetve otthon pl. a vasalódeszka mellett vagy főzés közben is gyakran táncikáltam a zenére és a kis pocaklakó kimondottan élvezte. És makk egészségesen született. Most, hogy a kistesót várom, otthon ugyanúgy táncikálok, csak most a kisfiam is társul hozzám gyakorta. És jövő hónapban készülünk lagziba, ahol szintén nem fogok végig az asztal mellett ücsörögni.
2009. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!