Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem vagyok megelégedve az...

Ha nem vagyok megelégedve az orvossal válthatok még 26 hetesen?

Figyelt kérdés
Van aki szívesen átvenne?
2009. ápr. 16. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy a szöszbe ne!!!!Sokan ilyenkor választanak.Semmiről nem vagy lemaradva.Ha vannak barátnőid-esetleg kismama ismerősök-kérdezd meg őket is,hátha tudnak dokit,vagy szül.nőt ajánlani.Az is jó,ha kinézed azt a khzat,ahol szülni szeretnél,és oda mennél terhesrendelésre.Jó,ha szülésznőt fogadsz(nekem volt,igaz,dokim is),a legtöbbet ő fogja tenni érted.
2009. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érdeklődj utána bizti van doki aki szívesen átvenne, de akkor minél hamarabb mostmár
2009. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze! én is pontosan 26 hetesen váltottam , és nagyon meg vagyok elégedve a mostani orvosommal.Fontos ,hogy biztonságba érezd magad .
2009. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

Én most váltottam:-) 30heteske

Nem vagy lekésve semmiről

2009. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, Te vagy a fontos, nem más. Én is 32 hetesen váltottam, mert le sem sz@rt.
2009. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani valakit a dél- pesti kórházból? Vagy az Istvánból?
2009. ápr. 16. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is váltottam a 24 héten. És most, hogy olyan orvosom van akire teljesen rábízhatom magam, már nem is félek a szüléstől, és jobban viselem a terhességet is. Szerintem ha kicsit is bizonytalan vagy a dokiban válts!
2009. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!