Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudtátok túltenni rajta...

Hogy tudtátok túltenni rajta magatokat?

Figyelt kérdés
Aki nem fiút szeretett volna hanem kislányt. Annyi mindent elterveztem és azért is hittem hogy lány lesz mert a családban csak lány született eddig. Teljesen más egy fiú mint egy lány. Nem fonhatom be a haját nem is lehet fésülgetni. Nem fog barbi babázni. Ha majd lesz egy barátnője annak egy gyereke az nem annyira a saját. Mert ha mondjunk szakítanak akkor a csaj viszi magával a gyereket. A lány nevek szépek. Ezek kis semmi dolgok de egybe mégis nagy. Úgy elvagyok kenődve. Örülök hogy lesz egy babám csak az rossz hogy fiú lesz. Túl beleéltem magam hogy lány lesz :S
2011. aug. 23. 15:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ilyeneken ne kattogj már....miért, azt tudod hogy kell szoptatni? Vagy hogy kell kezelni a dackorszak hisztijét? Vagy hogy mit kell tenni ha éjjel arra kelsz hogy vígasztalhatatlanul sír és 3 órája ringatod és nem halkul el?


Ha megszületik, lesz ezer kérdésed és kételyed, amit védőnő és anyukád és barátnőd véleménye, és a megérzéseid fognak még inkább bizonytalanná tenni, mert persze mind különbözni fognak egymástól, baromira mellékes aggodalom lesz hogy hogyan törlöd ki a kukit.


Nő vagyok, mégis meg tudom fürdetni a kisfiamat, mert ránézel és látod hogy kakis, hát körültörlöd, ehhez nem kell tudomány :)

2011. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

16:00, ez nagyon jó volt!

De tényleg: ezen hisztizni finoman szólva is éretlenség. Mi hárman vagyunk lánytestvérek, nekem egy lányom van és egy szégyenlős félidős pocaklakóm, aki nem mutatja meg, hogy mije van. A kisebbik húgomnak két fia született. Mindegyik gyerekért ugyanúgy rajongok, mert a lányom nagyon csajszis, a fiúk igazi kis haramiák, de mindegyik édes, és lehet a fiút is szépen öltöztetni, rendben tartani, mint egy kislányt. Az meg valahogy sose okozott problémát - sőt, el se gondolkoztam rajta - hogy hogyan kell kitörölni a srácok popsiját, vagy hogyan kell megfürdetni. A másik, hogy egyszer valami okos ember kitalálta a "védőnők intézményét", akik azért vannak, hogy többek között a hozzád hasonló bizonytalan anyukáknak segítsenek az ilyen hatalmas kérdések megválaszolásában. :)

2011. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és a "rossz" az az, amikor az ultrahangon azt közlik veled, hogy anyuka, ez a baba nem él! Volt benne részem...
2011. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%
Na,ha én lennék a sors, adnék neked úgy 10 éve várakozást és gondolkodási időt a következő babánál arra, hogy tök mindegy legyen a neme csak legyen.
2011. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 sumergo ***** válasza:
71%
Meg sem érdemled azt a babát.....
2011. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%
Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.....egy babank mindig lehet orulni barmi is az....Milyen nagy dolog,megtanulni kisfiuval banni.Amikor megcsinaltatok akkor is ezt gondoltad???Sokan orulnek h kisfiu szuletne csak EGESZSEGES legyen.Nem kivanok rosszat...de kivanom h LANYOD legyen mert ha fiad szuletik te azt nem fogod szeretni,te csak sajat magad szereted igy inkabb teljesuljon kivansagod.Uristen!!!!!!!!!!!
2011. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó -70%-os-válaszolónak:ez NAGYON jól,és tömören megfogalmaztad!Tökéletesen egyet értek Veled!

Kérdezőnek:nekem-eddig-2 fiam van.A férjem nagyon nagyon szeretett volna egy kislányt,én mindig azt mondtam,mindegy csak rendben legyenek a dolgok...aztán becsapott a ménkű:1:120 volt az integrált tszt eredményem Down kórra.Amniocentézis,és az aggodalom:ugye egészséges?Ugye rendben lesz minden?Az eredmény negatív lett,a b aba egészségesen megszületett.Elhiszed,hogy baromira nem érdekelt a neme?Most startolunka 3. babára.Persze,jó lenne egy kislány,de őszintén mondom:MINDEGY,hogy fiú vagy lány!

2011. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
A 16.19-es re gondoltam,csak közbe jött 2 válasz!
2011. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%

hát kedves kerdezo, en forditva vagyok :D

az elso gyerkoc fiu lett, es imadom,es kisfiut akartam masodjara is

teljesen nehez befogadnom, hogy lany lesz

a ferjemnek konnyebben ment, meg megkerdezte, hogy ha az elsonel neztem a fiu lanyt, a kinai meg a jonas naptart, itt miert nem (a fiamnal mind szerint fiu, most mind szerint lany)..szoval igaza van, csak magam hibaztathatom


en csak akkor fogom tudni teljesen elfogadni, amint a kezemben tartom, addig csak arra koncentralok, hogy egeszseges, es biztos tevedtek a nemet illetoen :D

2011. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%
ja, nekem nem az oltozetetssel van gondom, hanem azzal, hogy lany lany fiu fiu testverparok imadjak egymast, fiu lany jol kijovo testverpart meg meg nem lattam :(
2011. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!