Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dolgozom, lehet néha többet...

Dolgozom, lehet néha többet mint kellene. Lehet baja a picurnak?

Figyelt kérdés
Kereskedelemben dolgozok napi 8órát.Azán hazajövök főzök,mosok takaritok meg minden amit kell.Néha talán túlzásba viszem...meg a hajolgatás,virág ültetés..minden amit lehet megcsinálok.31hetes mami
2009. ápr. 16. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
lassan nem ártana lassitani!amig érzed hogy megy csináld de vigyázz magatokra és ne ess tulzásokba!!!!!!!
2009. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 Hetes vagyok és ugyanúgy csinálok mindent.Csak nehezet ne cipelj.
2009. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is dolgozni akartam 35-36 hetes koromig, én vendéglátásban. Azt hittem birom a munkát, de sajna kórház lett a vége, mert elkezdett kinyílni a méhszáj, lehet nem a munka miatt, de én éreztem hogy többet vagyok talpon mint kellene. Pihenj, amikor csak lehet! A picúrnak egyébként nálam se lett semmi baj. De szülés előtt mindenképp jobb ha kipihenten jön el a nagy nap!

Üdv: 33 hetes kismama

2009. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Én is ilyen aktív voltam, mint te; a 39. héten ültettem el a virágokat, szórtam el a virágmagot. :))) A háztartásban nem segített senki, anyukám meghalt, anyósom meg nem az a segítős fajta. SEmmi bajunk nem lett, de miért is lett volna.

Nyugi! A szervezeted úgyis jelez, ha valamit már nem bír. Addig csinálj mindent, míg nem érzed tehernek.

Boldog babavárást és könnyű szülést!

2009. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
JA, azt elfelejtettem írni, hogy az utolsó hónapra jöttem csak táppénzre és a szülés előtti napig vezettem 10 mazsorett csoportomat! :)))
2009. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!