Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is lett rosszul a cukorter...

Más is lett rosszul a cukorterhelés után?

Figyelt kérdés
Ma voltam és azóta is ki vagy akadva ezen az egészen. Azt a löttyöt kétszer majdnem kihánytam, de mondták az asszisztensnők, hogy más is ki szokta. A második óra végére már teljesen kikészültem, remegtem, folyt rólam a víz. Az eredményem: éhgyomri vércukor: 4,2 mmol/l, terhelés utáni: 2,0 mmol/l!!!! Nem csoda, hogy ennyivel így éreztem magam! Más is járt így, hogy nem föl, hanem lement a cukra? MIÉRT ERŐLTETIK EZT AZ EGÉSZET A KISMAMÁKNÁL?
2009. ápr. 16. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem is tudtam, hogy ezt zsömlével is meg lehet csinálni. Fel nem tudom fogni, hogy miért nem választható, hogy hogy legyen. Oké, a kórháznak nyilván oclsóbb a cukros víz, de könyörgöm, ha ez a gondjuk, én vittem volna bármennyi zsemlét, vagy akármit, amti a büfében árulnak. Félelmetes azért, hogy mennyire ragaszkodnak az ilyen hülyeségekhez még akkor is, ha egyáltalán nem szükséges így csinálni.
2009. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem zsömle+tej volt és a második értékem volt a kevesebb,mint neked.Nem probléma!

40 hetes

2009. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
69%
Én majd két hét múlva megyek de csak zsömlét vagyok hajlandó enni cukros vizet nem az első fiamnál az volt éppen nem hánytam de nagyon rosszul voltam. Így vagy zsömle lesz vagy ez a vizsgálat kimarad :-)
2009. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Helyes, ne engedj ebből!!!! Én se csinálnám soha többé!
2009. ápr. 17. 13:05
 15/17 anonim ***** válasza:
Igaz régi ez a topik de írok ide :) Mivel megkínoztak a terhességem előtt ezért nagyon nem bírom a vérvételt. Nekem most lesz cukorterhelésem és hát félek hogy rosszul leszek.
2011. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy regi kerdes, hatha valaki jar meg erre. A rosszullet eleg ordito jele annak, hogy valami nincs rendben, a kerdezonek az ehgyomri vercukra is alacsony volt, a terhelt extrem alacsony, ez mar eleg komoly glukoz-intoleranciat jelent, es bar keves orvos foglakozik ezzel (amig nem lesz valaki cukorbeteg, nem foglalkoznak vele), de mindenkepp utanajarast igenyel, mert ez sajnos a terhesseg utan sem szokott javulni.
2014. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna a zsömlés módszert, de a nőgyógyászom (állítólag a legjobb a SOTÉ-n) azt mondta, hogy az nem megbízható. Nem mutatja ki, ha gond van.


Citrommal és több vízzel elviselhető.

2017. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!