Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem erös joslo fájások...

Nekem erös joslo fájások vanak, honna fogom tudni hogy menikel? Mert most vagyok 38-hetes.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is 38.hetes vagyok. Mit értessz erős jósló fájásokon? Nekem azt mondták,amikor már rendszeresen keményedik a hasam,vagy fáj, akkor kell menni. Mérdd az időt szerintem. Ha rendszeresek akkor indulj.
2009. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is heteken át jósolgattam. aztán egyszer csak egyik nap azt vettem észre, hogy fixen 5 percenként jönnek a fájások, bár nem voltak erősebbek, mint korábban ,csak épp másodpercre rendszeresek. elkezdtem figyelgetni magamat, és amikor 3 percesekre váltott, akkor be is erősödött a fájdalom, így elindultunk a kh-ba. ez volt kb hajnal 2-kor, reggel 8-kor elment a magtzatvíz, 10.40-kor megszületett a lányom.
2009. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rendszeressé válnak a fájások akkor azok már nem jóslók. Úgy tudod könnyen eldönteni, hogy valódan beindult-e a szülés, hogy ha fájásaid vannak, kicsit lefekszel, mondjuk az egyik oldaladra, ha rövid időn belül enyhülnek vagy elmúlnak a fájások, akkor még nincs itt az idő, de ha továbbra is megmaradnak, esetleg sűrűbbé válnak, akkor lassan készülődhetsz, mert nemsokára menni kell. Nem tudom, milyen távol van tőletek a kórház, de kb. 5 perces fájásoknál érdemes már elindulni. Könnyű szülést!
2009. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jóslófájások jobban fájtak,mint amikor tágultam.Az tuti,hogy ha igazi fájásod van,beülsz egy kád kellemes vizbe,a rendszertelen fájások elmúlnak,az igazi viszont nem!És persze nézd az órát,egyre rövidebb időközönként jelentkező fájásoknál kórház messzeségétől függően 8-10 perces fájásokkal illik elindulni.Az is lehet hogy elfolyik a magzatviz akkor viszont fájástól függetlenül minnél hamarabb menj be!Szép szülést kivánok!
2009. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!