Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Duphasontol lehet vagy...

A Duphasontol lehet vagy tipikus terhessegi jel?

Figyelt kérdés
Kb.2 hete irta fel a nogyogyaszom,mert mar volt egy vetelesem.Minden reggel 7 orakor veszem be ehgyomorra es aztan meg visszabujok.Amikor felkelek 1-2 ora mulva nagyon eros hanyingerem van.Nem tudom,hogy a gyogyszertol e vagy megkezdodtek a reggeli rosszulletek.
2009. ápr. 17. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem írod, hogy mikor volt az utolsó menstruációd, esetleg késik, és azért is gyanakodsz.

Szerintem okozhatja a gyógyszer is a hányingert, mert üres gyomorral biztos nem tesz jót semmilyen gyógyszer.

Nekem pl. egyszer sem volt sem reggeli, sem máskori hányingerem, rosszullétem, úgyhogy ez nem mindenkinél van.

Olvasd el a tájékoztatót, hogy evés előtt, után, vagy közbe kell-e bevenni. Szerintem valószínűbb, hogy a gyógyszertől vagy rosszul, de csinálj egy tesztet és akkor biztos lehetsz benne.

2009. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj,bocsi....terhes vagyok 5-6 heten jarhatok.
2009. ápr. 17. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

én is szedtem a Duphastont a terhesség elején, és hányinger-hányás nálam is volt, szerintem nem a gyógyszertől van. A 12. hétig szedtem a bogyót, de a hányinger még maradt egy darabig. Azért mindenesetre említsd meg a dokidnak, ha legközelebb mész, vagy hívd fel, hiszen az a biztos.

2009. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom.Hetfon megyek es akkor rakerdek.
2009. ápr. 17. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedtem Duphastont a 12. hét végéig, de a hányinger megmaradt még jó 2 hétig, illetve már azelőtt is rosszul voltam, hogy elkezdtem volna szedni. Úgyhogy szerintem Nálad sem a gyógyszer miatt va, hanem "csak" a tipikus reggeli rosszullétről van szó. (Ami nálam sajnos reggeltől késő estig tartott.)
2009. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.
2009. ápr. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!