Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnézium csak por formában...

A magnézium csak por formában van?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy bogyót kell szedni, és most derült ki, hogy a magnézium amit felírtak por. Én sosem ittam meg az ilyeneket, sem a plusz tablettát, sem a neocitránt és hasonlókat. Ezt most hogy fogom? Milyen ize van? meg lehet inni? Miért nem lehet bogyóban bevenni?
2008. márc. 7. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel a dokidat és kérd meg írjon fel tablettát. Vagy egyszerűen menj be a patikába és vegyél. Én napi 5 féle tablettát szedek: vas, magnézium, kálcium és a terhes vitamin ami egy kapszulából és egy tablettából álló napi adag. Én is utálom a por és pezsgőtabletta jellegű dolgokat. 21 hetes ikres kismama
2008. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magneB6-ot szedek, szerintem beszélj a dokiddal és vegyél a patikában.
2008. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magnézium nemcsak por formájában van, hanem tablettában is. Pl.:Béres MagneB6 mondjuk elég nagy a tabletta, de le lehet nyelni és abból elég napi egy a másik fajtából pedig többet kell szedni egy nap. 30- és 60db-os kiszerelésben van, nyílván a több olcsóbb, úgyis hosszútávon kell szedni.

Nem írtad hány hetes vagy?

Üdv:20 hetes kismami

2008. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

26 hetes vagyok, és köszönöm mindenkinek a hozzászólást, rá fogok kérdezni a patikában és a dokinál:-)

A tabinak sokkal jobban örülnék.-)

2008. márc. 7. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a 4. babumat várom, van némi tapasztalatom, amivel talán segíthetek. Sokféle magnéziumot kipróbáltam már, mivel gyakran vannak izomgörcseim, arról nem is beszélve, hogy a magnézium nagyon jótékony hatással van a vérnyomásra, szívműködésre, méhgörcsökre... Szóval: szerintem a legjobb magnézium a DMben kapható, ez saját márkájú vitaminkészítmény, és 350 Mg-os, tehát kimondottan nagy adag. Nekem nagyon jó, kicsit mondjuk hajt, de ez talán nem is baj... Szerintem próbáld ki! (Ráadásul az ára is jó.)

Örömteli babavárást!

2008. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!