Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanár kismamák, elmennétek...

Tanár kismamák, elmennétek tanév közben akár azonnal táppénzre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a magzat érdeke...
2009. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy vírussal paráztat az egész ország? Én igen!
2009. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen,nem szeretnék semmit összeszedni.Megoldják a helyettesítést.
2009. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
El is mentem, azonnal. Igaz, kisgyerekekkel foglalkozom, akik ráadásul fogyik is, így nem ritka a durvaság, a férgesség és a tetvesség sem, nembeszélve arról, hogy simán leköpnek, letüsszentenek.
2009. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor a saját gyereked érdekeivel törődj, ne a máséval. Én is tanítottam 4 évig szakközépiskolában, és biztos vagyok benne, hogy a diákok egyáltalán nem lettek volna tekintettel az állapotomra. Sőt, ha beteg voltam, annál jobban rosszalkodtak. Szóval én nem vállaltam volna, hogy jól felbosszantanak, és esetleg emiatt lesz baj. Az influenzáról nem is beszélve.
2009. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk amikor másfél év után végre összejött a baba, kiderült, hogy hematómám volt, így azonnal veszélyeztetett terhes lettem. Állandó fekvés, gyógyszerek. Rögtön el kellett mennem táppénzre, nem is volt más választásom. Az érettségizőimet már nem én szóbeliztettem... De megértő volt mindenki, megoldották ezt is. Természetesen a baba a legfontosabb! :)
2009. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 hetes vagyok, még tanítok. Most még nem mentem táppénzre, de ha beindul a beteg roham, akkor elmegyek, míg nem csitul. A fizikai betegség is rossz, de én lelkileg betegebb vagyok, ha egész nap itthon ülök egyedül napi 12 órát. Simán bebeszélek magamnak bármit. S Ez sokkal rosszabb, pláne, hogy tudjuk, a fizikai betegségek nagy százalékának lelki az oka.

Ha otthon ülők egy állandó baktériumflórával megáldott helyen, mihelyst kimozdulok mondjuk péntek délután a Tescoba könnyebben összeszedhetek valamit.

A gyerekeim már hozzá vannak szokva a stílusomhoz és nem változtak semmit. 2 éve volt egy kiabálás utáni állkapocs elcsúszásom, aminek a gyulladása sokszor visszajön. Ekkor megtanulta úgy kezelni a gyerekeket, hogy nem idegesítem magam fel, viszont ők is olyan csendben vannak az órán és úgy dolgoznak, hogy öröm velük együtt lenni. Nálunk is van tetű meg más finomságok, de nem ölelgetem őket. Még egy dolog: nem elit iskolában tanítok. Az itt tanulók 42 %-a valamilyen problémával küzd.

2009. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Veled mi a helyzet?
2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én a 32. hétig tanítottam!Február 2-án jöttem el,a farsangot már el akartam kerülni,mert utána jön mindig a tömeges megbetegedés!

41+3 napos voltam,mikor szültem!

De,ha úgy gondolod,hogy jobb,ha otthon maradsz ebben a vírusos időben,akkor ne gondolkodj,a kollégák majd megoldják!Ilyenkor minden jó érzésű ember megértő!

2009. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem, hogy az én tanárnénim is elment táppénzre, osztályfőnökünk volt, ráadásul új tanár és 3 hónapja tanított a suliban. A babája élete volt a tét, szerintem jól tette!!!
2009. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!