Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes és 2 napos a picúr....

15 hetes és 2 napos a picúr. Néha különböző helyen a pocimban tompa nyomás szerűséget érzek. Elképzelhető, hogy hamarosan már a babát is érzem?

Figyelt kérdés
Ti éreztetek azelőtt valamit, mielőtt a "rendes" megmozdulást megéreztétek? Tudom, hogy a 16-20. hét környékén esedékes a mozgás, ugye fel lehet ismerni, hogy ez volt az:) ?
2008. márc. 7. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én első babás vagyok és szerencsés, mert 16 hét 2-3 naposan már éreztem a Picurt. Sokan mondták, vagyis írták, hogy egy buborékhoz hasonlítható... Ha nincs a kezem a hasamon, akkor tényleg valami ilyesmi; ha sikerül elkapnom a pillanatot, és ott a kezem, akkor egy enyhe, tompa, kellemes "bumm"-ot érzek :) (mert igazi rúgásnak még nem mondható, nagyon lágy, és nem fáj).

De hidd el, ezt fel fogod ismerni, nem lehet összetéveszteni!

Az enyhe kis "rúgások" előtti napokban nem éreztem semmi különöset, semmi jelet, ez csak úgy jött egyik napról a másikra. Nálam a tompa nyomás, ha van, általában az egész hasamra érvényes, és azt a méhem, ill. baba növekedésének tudom be.

Remélem, tudtam egy picit segíteni; nekem ezek a tapasztalataim! Boldog babavárást!

2008. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!