Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 41. hetet és...

Holnap töltöm a 41. hetet és be kell feküdnöm, szerdán pedig elkezdik a méhszájérlelést, mire számíthatok a továbbiakban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerdán megkezdi a méhszájérlelést és reménykedünk, hogy attól megindul a babuci. A kis feje még nincs beilleszkedve és fájásaim sincsenek ... Semmi jele annak, hogy jönni szeretne! Mire számíthatok a továbbiakban?
2011. aug. 29. 11:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy hagyni kellene a babát, hogy akkor jöjjön amikor Ő szeretne. De hát igen, valóban ez a szokás! Remélem minden rendben megy majd!
2011. aug. 29. 13:02
 12/13 A kérdező kommentje:
A hasam eléggé keményedik ma ... Ez nem jelezheti, hogy jönne?:-)
2011. aug. 29. 13:09
 13/13 krisztivan ***** válasza:

Hétfői napon befektettek(kiirás után 10 nappal).11-kor burokrepesztés,12 oxi bekötése,1/4 1-re 2 perces fájások,1/2 1-re percesek.4órakor EDA,1/6 6-kor kiderül hogy a fiam feje nem jól illeszkedik nekem kellett beforgatnom.(jobb oldalon fekvés,minden fájásra kajakból rányomni10X és ezt a bal oldalon is).Többen vizsgáltak közben mert nagy babát vártunk(mindenki "biztatott:nem fog ez itt kiférni!miért hagyják még mindig szenvedni!túl kemény a feje nem tudja majd kinyomni)2 óra alatt sikerült befordulnia a fiamnak.És 3/4 8-kor jött a doki,feltérdelt a hasamra és együtt kinyomtuk 1/4 9-re a fiam.4430gr és 61 cm.A szülésznő első reakciója:úristen mekkora!.Nehéz volt de örülök hogy a doki bizott bennem és végül megszültem természetes úton.Szerintem ez nem rémtörténet.S

Szép szülést neked és a babádnak is!

2011. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!