Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Rácz Krisztina (Nyíregyház...

Dr. Rácz Krisztina (Nyíregyháza), mennyire jó orvos? Mennyibe kerül nála egy vizsgálat, ultrahang?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 14:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tőlem tízezret kért alkalmanként.
2012. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs neki kórházi rendelése. Legalább is, mikor én hozzá kértem időpontot, akkor nem adtak, hogy ő nem rendel itt. Hogy ez igaz e, azt nem tudom, a betegfelvételen az asszisztensek elég gázok, velem mindig úgy beszélnek, mint valami nemi beteg terhes 12 évessel...:S
2012. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Ezt én is tapasztaltam, milyenek az időpont egyeztetésnél a "kedves" hölgyek! Hallottam olyat, hogy a kórházban nem lehet xy dokihoz kérni időpontot, csak ha jársz hozzá magánba, akkor ő felajánlja, hogy megnéz a kórházban rendelési ideje alatt.
2012. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy tünemény, visszatartáson voltam és ő volt a szülőszobán az ügyeletes . Hát hiába más a dokim nagyon odafigyelt rám.
2012. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Terhesgondozás UH-al együtt 8000/alk., de nem szokott hüvelyi úton vizsgálni.

Nem császár-párti (ki az...), ezért rizikósabb helyzetben is beleenged szülésbe. Én nem nála fogok ezek után: rokonom babája könyökével előre született, 10/9 orvos császàrozta volna mert ha elakad az hatalmas gáz. Na ő nem... A csaj "csak" össze-vissza repedt,nagyobb baj nem lett,de 3 hétig ülni sem tudott,2 hétig naponta többször sírt a fájdalomtól.

Utólag a 6 hetes kontrollon mondta el neki a drnő, hogy miért volt a sok sérülés-ezek után bármilyen aranyos is, nem nála szülök majd: veszélyeztette őket!!

Inkább lenne bunkó, de szakmailag profi...

2013. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Köszi
2014. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Régi kérdés..kedves ,aranyos dr nő de Én sosem bocsájtom meg,hogy Kornafeldet ajánlotta mivel ő 2013- ban nem tudott elvállalni.Kornafeld egy beteg ember... 3 év kellett mire túltettem magam azon amit velem művelt.És drága Krisztina dr nő és asszisztense is ajánlotta pedig beszámíthatattlan volt...kérlek kismamák semiképp ne menjetek hozzá....
2017. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Mennyibe kerül nàla egy vizsgálat és a szülés?
2018. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 picur23 válasza:
Ma már egy vizsgálat nála rákszűréssel együtt 12.000 Ft. Egy sima ultrahang is ennyibe kerül.
2018. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még mindig a kis tábori uh-ja van meg, vagy azóta fejlesztett már??
2018. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!