Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a 6. héten....

Most vagyok a 6. héten. Nektek volt olyan, hogy sötétbarna folyásotok volt és menzesz görcs, hasszurka kísérte?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt,ugyanígy voltam és hát a korházban kötöttem ki 1hétre.Szednem kellett a Duphastont a 13.hétig.Ugyhogy mielöbb hívd fel a dokidat,vagy irány a kórház!Szerencsére még idöben mentem és nem lett semmi baj.Kívánom,hogy minden rendben legyen!31 hetes kismama
2009. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Enyhe hasi görcs lehet(gyakori méhösszehúzódás). A szúró érzés is helyén való. A Magne B6 enyhítheti a panaszokat( én 3 x 2 szedtem). de a barnázás nem túl biztató!

Mikortól tart? Az orvosnak mondtad már?

Lehet, hogy nincs gond. Kb. most lenne ideje a menzeszednek? Mert van, aki 1-2 hónapig még barnázik, mikor "ideje lenne" a mensinek.

Légyszi beszélj mielőbb az orvossal, nehogy gond legyen!

Ne aggódj! Pihenj sokat, remélem van rá lehetőséged!

Írd majd meg légyszi, hogy mi volt!

2009. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek dokihoz, még nem voltam, teszteltem és az lett pozitív.10.én kellett volna megjönnie.Tegnaptól barnázok, ma kicsit erősebben. Hétfőig remélem nem lesz gond, addig is pihenek!
2009. ápr. 18. 21:28
 4/21 A kérdező kommentje:
Most voltam wc és volt egy nagy vérfolt a bugyimon.Most akkor mi van?Tevedett a terhességi tesztem?
2009. ápr. 18. 21:32
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozi a teszt,akkor ÜGYELET!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne tétovázz,még megmenthetik a babát!!!!!!!

2009. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Halványan látszott a teszt.
2009. ápr. 18. 21:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ez érdekes helyzet!Pozitív teszttel vérezni, görcsölni nagy baj!Én bemennék a kórházba most!Hétfőig késő lesz, ha tényleg terhes vagy!
2009. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Hívj mentőt!!A vetélésbe akár bele is lehet halni,ha nincs orvosi segítség időben!Ez tényleg nem játék!
2009. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

21:22-es vagyok!

Ha csak egy teszet csináltál lehet, hogy hamis, vagy, ha halvány a csík, akkor állítólag lehet méhen kívüli is!(ne legyen így!)

Na, de tényleg az lenne a legjobb, ha nem várnál hétfőig, hanem elmennél az ügyeletre! Nem csak a magad egészségét, hanem a babáét is kockáztatod!!!

Nagyon drukkolok Neked! Remélem rendben lesz minden!

2009. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek most menyjek el?
2009. ápr. 18. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!