Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt hasonló eltérés? Végül...

Volt hasonló eltérés? Végül mennyivel született és hány hétre a baba? Szerintetek most számítsak arra, hogy 2 hetet simán ráhúzunk? - nem módosította a szülés várható idejét!

Figyelt kérdés

Ma voltam uh-n. A saját számításaim,és az állítható ciklus hosszúságú kalkulátorok szerint is (és a ciklus.hu szerint is) ma vagyok 38+0 hetes. A 18 és 28. heti uh-k szerint csütörtökön leszek 38+0 hetes. Ma a fejméret (82,6mm) 33+4 hetesnek volt megfelelő,a comb pedig (69,8mm)35+4 hetesnek.

A doki egyértelműen megállapította,hogy max.36 hetes vagyok-ami lehetetlen,mert tudom mikor fogant a kicsi!


3. baba,a lányoknál az utolsó uh-t nem csinálta meg, a nagyobb 3130 g-al született,40+3hetesen,a kicsi 2980g-al 41+0 hetesen- nála elöregedett a méhlepény.

Nem tudom kellene aggódni,vagy sem,de én azzal "nyugtatom" magam,hogy kicsi baba lesz.


2011. aug. 30. 15:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Neked is a választ!!

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. aug. 30. 19:17
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom vissza nézi e valaki a kérdést.

Teljesen normális méretekkel született meg a kicsi a 40. héten,51 cm és 3340g.

Nem értem,hogy az uh méretek miért voltak szülés előtt cirka 2 héttel olyan kicsik,de már nem is lényeges. :-D

2011. szept. 16. 20:32
 13/14 anonim ***** válasza:
szuper! gratulálok! sok boldogságot nektek!
2011. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük!! :-D
2011. szept. 17. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!