Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Egy ideje...

36 hetes vagyok. Egy ideje fáj a hasam alja, olyan mensi szerűen, de folyamatosan és annál erősebben. Néha bele nyíllal, ami elég fájdalmas és a derekamban is érzem. Mi lehet ez? Valami baj lenne vagy ez ilyenkor már normális?

Figyelt kérdés
A folyásom pedig több lett és olyan fehéres nyálkás valami is van benne. A folyásomnak nincs semmi kellemtelen szaga, nem viszket vagy ég. Csak egyszerűen több és van benne ilyen nyúlós, fehére valami, de csak kis darabka. Bocs,hogy így írom le, de nem tudom másképpen megfogalmazni.
2009. ápr. 19. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 35 hetes vagyok.A folyásom nekem is hasonló pár napja,szerintem ez nagyjából normális,mert az előző terhességemnél is volt.

A hasam alja nekem is szokott fájni,de ez a szorító fájás csupán kb. fél-1 percig szokott tartani,és naponta néhányszor szokott csak előfordulni.

A derékfájás az általános velejárója a terhességnek.Főleg így a végefelé,leginkább a terhelés miatt.

Ha sokszor fáj a hasad és nagyon én azért rákérdeznék a dokinál,hogy nincs e gond.

2009. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A folyás egyre sűrűbb lesz és több ahogy közeleg a szülés.

És a fájásokat mérted?

2009. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a héten voltak ilyen tüneteim (derékfájás és alhasi fájdalom), amire a dokim azt mondta, hogy ez a méhszáj nyílásától lehet.

Szerintem hívd fel a dokidat!


31 hetes ikres kismama

2009. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedden megyek vizsgálatra (CTG, méhszáj ellenőrzés, uh) a dokimhoz. Már megemlítettem neki ezeket, azt mondta, hogy normális, csak akkor még nem jelentkezett mindennap. Majd kedden rákérdezek.

Amúgy a baba mocorog, igaz már nem olyan aktív, de minden órában érzem egy pár alkalommal.

A fájásokat nem mértem, mert csak két- három nyilallás és elmúlik. Lehet jóslók?

A méhszájam 1100.

Lehet korábban fog jönni a baba? Nagyobbnak is mérik mindig, mint a tényleges kora, úgy kb 2,5-3 héttel. Már ilyenkor azért nem lenne neki semmi baja, igaz?

2009. ápr. 19. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

36 hetesen már mindene kifejlődött (még az agya és a tüdeje is), így már nem minősül koraszülöttnek sem. Ha tovább maradna bent, az már csak a súlygyarapodás miatt lenne jó.

Szóval amiatt nem kell izgulnod, ha esetleg most már megszületne, tökéletes kisbabád lesz!


31 hetes ikres kismama

2009. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!