Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is volt ilyen "feltűnőe...

Másnál is volt ilyen "feltűnően jól érzem magam" állapot?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok, és semmi bajom nincs azon kívül, hogy néha már úgy mozdul a babám, hogy belefájdul a pocakom (az egyre kevesebb hely miatt). Nem vagyok az átlagnál fáradtabb, nincsenek görcseim, fájásaim, mintha nem is lenne bennem plusz egy személy :) A napokban még a bulizhatnék is rám jött, olyan jól éreztem magam, energikusan. Ez normális ilyenkor?
2011. szept. 1. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyen állapotról. Sajnos én nem tartoztam ebbe a körbe (végig rókáztam a 9 hónapot).

Egyébként ha a babád aktív, mozog, akkor szerintem semmi baj nincs. Ha pedig neked is jó kedved és közérzeted van, az úgy gondolom neki is jót tesz.

2011. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj, de ez már nem tart sokáig. Ahogy fogy a hely, úgy nehezülsz majd el. Az uccsó két-három hét lesz a legnehezebb. Addig meg örülj a jólétnek!
2011. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hétről hétre egyre jobban érzem magam. Amint leszállt a baba a tüdőmről mozgékonyabb lettem, és ahogy közeledik a finish, egyre kevésbé aggódok, mert todom, hogy bármi történik, már tuti esélyei vannak idekint is. Minél erősebb és életrevalóbb a pici, annál felszabadultabb vagyok. Lehet, hogy az utolsó 2 hét nehézkes lesz, de szerintem az eddigiek alapján közel sem annyira, mint azt sokat beigérték :) 35 h km.
2011. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kíváncsicska ***** válasza:

Nálam sem volt eddig semmi kellemetlenség :)Sőt minden elkerült ami ilyenkor lehetséges.Továbbiakban is ezeket remélem:)

27hkm

2011. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!