Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék ellene? Ez már...

Mit tehetnék ellene? Ez már nem állapot!

Figyelt kérdés

12+6 hkm vagyok. Két és fél hete olyan szinten fáradékony vagyok, hogy az már nem állapot. Tegnap volt a "mélypont"... Reggel 7-kor felkeltem, gyorsan megfőztem az ebédet, 11-kor ledőltem egy kicsit...Férjem költött egykor, hogy ideje lenne ebédelni. Ebéd-mosogatás, mondom visszafekszem egy picit. 2-kor ismét ágyban, este fél 8-kor férjem költ, hogy kész a vacsora. Este 9-kor már ismét aludtam, ma reggel 7-kor alig tudtam kimászni az ágyból. Egész nap csak "szédelgek", majd' leragad a szemem, a házimunkát is nehéz elvégeznem.

Most épp itthon vagyok, ugyanis két hónapja megszűnt a munkahelyem, nem is tudom mi lenne velem, ha dolgozni járnék, szerintem a munkámat sem tudnám ellátni rendesen :S


Más is járt már így? Mit tehetnék, hogy fittebb legyek???


2011. aug. 1. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj ha megteheted, én azt mondom örülj neki! Sajnos én már nem tudok mert van egy 2,5 évesem itthon. :O
2011. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én is fáradékony vagyok, legszivesebben aludnék, de nem tehetem. nekem 14hónapos babám van. mellette ugyanugy házimunka, főzés stb.

persze pihenj, de azért nem szabad igy elhagyni magunkat...1-1 ilyen átavlós nap ok, de rendzsert szerintem ne csinálj belőle te sem. tessék kicsit összeszedni magad:)

ezt nem rosszbol irom remélem tudod, de gondolj bele ha neked is lenne már egy nagyobb babád aki mellett ugyanugy 100osan kell teljesiteni...mert kell...pedig én is szivesen szunyokálnék egy nap 2x fél órát:))

erre recept/trükk/praktika nincs szerintem, kis akaraterő:D

2011. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem vettem rossz néven, amit írtál, hisz épp ez az, hogy nem akarom elhagyni magam. Akaraterő megvan, múlt héten is inkább nekiálltam udvart söpörni, hogy a hűvös levegő kissé magamhoz térítsen.

Betudható ez esetleg a fronthatásnak? Azóta kezdődött ez a fáradékonyság, mióta a rossz idő tart itt felénk. Nem tudom van-e összefüggés közte.

2011. aug. 1. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is bírnék aludni akár egész nap!Én is itthon vagyok!

Rám ha rámjön az aludhatnék, akkor elkezdek csinálni gyorsan valamit, lefoglalom magam, még ha nagyon nehéz is.Aztán átmegy rajtam általában.

Ha nagyon szédülök, vagy rosszul vagyok, akkor azt a napot én pihenéssel töltöm, ez be is szokott jönni, utána akár egy hétig bírom.

Én például tegnap este voltam úgy, hogy már 6-kor aludtam volna, de inkább pihentem, tvz-tem kicsit még, és 9-ig kihúztam az alvást.

2011. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Magnéziumhiány!


Magne B6 napi 3-szor (nem Béres magne b6) és tiszta fitt leszel, de ne hallgass rám, kérdezz rá a dokinál v. védőnőnél és a neten is utána olvashatsz!

2011. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de már így is napi kettő Magne B6-nál tartok :) Egyenlőre a legjobb, amit ki tudtam találni, hogy huzatot csinálok, a légáramlattól+hűvöstől magamhoz térek :)
2011. aug. 1. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Sztem a kettő nem sok. Tudok olyat, aki 6-8-at is beszedett egy nap és semmi bajuk...
2011. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mintha csak magamat olvastam volna

az első 3 hónap maga volt a pokol.

engem meg kirúgtak 5 hetes terhesen mikor elmeséltem a jóhírt.

még jól is tette..volt olyan nap hogy egész nap aludtam

egyszerűen fel sem bírtam kelni az ágyból.

emellett én még nagyon nagyon hányingeres is voltam szédültem és 12-13 hétig CSAK a SALÁTÁRA bírtam rénézni

azt ettem ezerrel semmi mást nem bírtam.

na mindegy..szóval igen ez természetes ilyenkor.

2011. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nincs más hátra, át kell vészelni :)
2011. aug. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!