Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátom szexelni akar...

A barátom szexelni akar velem, pedig terhes vagyok. Szerintetek lehet terhesen szexelni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 11:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
kérdezd meg az orvostól,mi a 31.hétig csináltuk utána kényelmetlen volt
2011. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 kíváncsicska ***** válasza:
80%

Most őszintén.Anyjan teszik fel ezt a kérdést lehet-e terhesen szexelni.Miért gondolják hogy nem?Ha a doki nem tiltja el akkor ez miért kérdés?Amíg és ahogyan jól esik.

Akár az utolsó napokban is.Persze ez beindíthatja a szülést de a 40. hétben már jöhet is a baba nem?

2011. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
egy szülésznő azt mondja csinálja análisan?? normális orvos egyátalán nem javasolja semmikor az anált,figyelj bárhogy csinálhatod de azért óvatosan,nem árt a babának,ha meg gond lenne megtiltaná a doki
2011. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
Addig amíg jólesik, csinálhatjátok. Egyébként nem értem, miért fájna.
2011. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%

Olvastam egy pszichológiai tanulmányt, ahol arról írnak, hogy a gyerek behatolásként éli meg az aktust. Több orvos véleménye is alátámasztja ezt:-( Viszont a férfiak kevésbé akarnának gyereket ha ezt tudnák, a nők szerintem alapból jobban figyelnek a leendő gyerekükre.

Én nem szexeltem, nem is kívántam különösebben. A férjem azt mondta, hogy számára tabu egy áldott állapotban lévő nő. Pesze azon kívül bármmi mást lehet csinálni:-)

Viszont ha Te is kívánod és problémamentes a terhességed, akkor csináld azt, ami Neked jó. Ugyis megéreznéd ha az a babának nem jó!

2011. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Hellovilág ***** válasza:
86%

BÍrom az ilyen tanulmányokat, még hogy a magzat behatolásként éli meg az aktust? Hiszen nem is "találkozik" semmivel, ami "behatolna", ugyan már.

Az egyetlen amit érez, az a hormonfröccs, amivel az orgazmus jár, de még azt sem sikerült kimutatni, hogy ilyenkor konkrétan mit érezhet.

Viszont számtalan tanulmányt írtak arról, hogy amikor a mama jól érzi magát, akkor kimutathatóan a baba is.


Ha az orvos nem tiltott el, akkor hajrá, semmi bajod nem lesz, finoman, gyengéden csináljátok, fájni sem fog.

2011. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Mi még az utolsó héten is együtt voltunk a férjemmel. Sőt, akkor sem tiltott el az orvosom, amikor a 29. héten elkezdett nyílni a méhszáj. Csak óvatosságra lettünk intve, illetve csökkenteni kellett a mennyiséget. De a 36. hét körül mondta a dokim, hogy "Most már mindent bele!". :D

Mégis túlhordtam 4 nappal a kislányomat.

De a legbiztosabbat nőgyógyász tudja mondani persze.

2011. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha a doki nem tiltott el valami komolyabb oknál fogva a szextől, akkor nyugodtan! Nekem az orvos és a szülésznő is mondta, hogy ne hagyjuk abba.. A szülésznő még azt is mondta, hogy a szülést is segítheti! Úgyhogy mi még most is heti 3-5 alkalommal összebújunk. :)

38+5 hkm

2011. szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

OFF:

Behatolás.... Atya ég, ilyen baromságot még nem hallottam. Emberek, magzatvíz és burok veszi körül a babát. Semmit nem érzékel belőle, se a spermát, se a "bökdösést". Csak az ütemest mozgást és orgazmust - már ha volt az anyának egyáltalán.

2011. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Atroposz ***** válasza:
51%
Miért ne lehetne.De ha doki azt mondja hogy nem akkor nem.
2011. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!