Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátom szexelni akar...

A barátom szexelni akar velem, pedig terhes vagyok. Szerintetek lehet terhesen szexelni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 11:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet!Te úristen hány kapcsolat lenne oda ha terhesség alatt nem lenne szex!Nem mondom én is féltem a babám,nagyon is,de azért szexelek a párommal,persze nem olyan vadul.Ja és csak gumival.Nekem azt mondta az orvosom lehet,de óvszert használjunk.Nem azért mert csal a párom esetleg hanem a biztonság kedvéért!
2011. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én még annyit tennék hozzá, hogy ha nem vagy eltiltva (erről az orvos külön tájékoztat), akkor inkább most csináljátok, mert utána a gátmetszés néha nehezen gyógyul és a szex sem megy zökkenőmentesen. Nekem kb. fél év kellett mire nem éreztem a gátmetszés helyét szex közben, pedig csak két öltéssel varrtak össze. És a szoptatás miatt is csöpögött a tejem, nem tudtam önfeledten együtt lenni a férjemmel. Azt gondoltam, hogy a mellem nem az enyém, hanem a babáé.

Ja, és még valami, szex után a babám olyan jót alszik, elringatja a "mozgás". :-DDD

2011. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Te hány éves vagy már ne haragudj? És melyik bolygóról jöttél, hogy ilyen kérdést teszel fel? Ha az orvos nem tiltott el a szextől, persze hogy lehet. És nem fog fájni.
2011. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Természetesen, ha egészséges a terhességed, és neked is jólesne, akkor lehet...


Off: A "hátulról" szerintem nem az anális szexre utalt, hanem a pozícióra....

2011. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A 23. kérdés ugyanez:

[link]

2011. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!