Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezditek kimosni a...

Mikor kezditek kimosni a babarucikat, beszerezni a baba dolgokat, akik aug-ra vannak kiírva?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nincs babám,bocsánat,hogy írok:S

Ha babonás vagy a 6. hónapig ne vegyél semmit:D

Én azt mondom,ha nem vagy az akkor vegyél nyugodtan onnantól,hogy megtudod fiú e vagy lány:)

2009. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aug. 22-re vagyok kiírva. Nekem 2. baba, úgyhogy sok minden megvan. Én már vennék, de mivel nem mutatta meg a 18 hetes uh-on, hogy fiú vagy lány, ezért még várni kell 2 hetet. Rengeteg lány cuccom van, ha fiú lesz 2 hét múlva nagyon el kezdek vásárolni (néhány dolgot akkor is, ha lány lesz)

Nyárra még tervezünk egy kis szoba átalakítást, úgyhogy babaruhát mosni, kiságyat előkészíteni utána fogok.


Boldog babavárást!

2009. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: ezért ne írj ilyeneket, mert nincs babód, mert aki kisbabucit hord a szívealatt, az úgyse bírja ki, h ne vegyen 6 hónapig semmit. Ja, mellékesen, ez a babona 3 hónapra szól!

Kérdező, szerintem júliusban elég, ha a babarucikat kimosod vagy jún.-ban.

Én mior kisfiammal terhes voltam, kimostam azonnal, ha vettem vagy kaptam rucit, mert imádtam a babaöblítő illatát+még kimostam szülés előtt 1 hónappal.

Boldog babavárást.

2009. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Augusztus 19-re vagyok kiírva,első baba.Sajnos volt már egy missed ab-m tavaly nyáron és ez a terhesség sem indult zökkenőmentesen.Így a para még mindig bennük van.(sajnos)Kiságyunk van szüleimnél,de csak az unokaöcsém miatt aki már "kinőtte".Éppen tegnap vettünk néhány pelenkát meg popsitörlőt,de ennyi.Semmi ruha semmi más babás kellékünk nincs.Mi csak június-július környékén fogunk vásárolgatni.Mosást valószínűleg augusztusban fogom csinálni.Szerintem ez egyén függő,hogy ki mikor mit vesz.Igaz nehéz kibírni,hogy az ember már most ne vásárolja fel az egész boltot.De mi ilyenek vagyunk.

Boldog babavárást kívánok és kellemes vásárlást!

23 hetes

2009. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok!

Nektek is boldog babavárást! :)

2009. ápr. 20. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!