Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkívántam a sört. Ittam...

Megkívántam a sört. Ittam majdnem két üveggel és most lelkismeretfurdalásom van. Baj lehet a babával?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem lett volna elég "csak" egy pohárka?
2009. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Én is sokszor megkívánom, de beérem 1-2kortyal. Most már ne idegesísd magad, már úgy sem változtathatsz rajta!
2009. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Háát, két üveg? Mostmár mindegy, egészségedre!

A sörnek amúgy van egy áldásos hatása, baromi vízhajtó! Olyan jó éjszakád lesz, mármint wc-re futkosós,hogy legközelebb beéred egy pohárral is!

Én is gyakran megkívánom, ezért a hűtőben mindig figyel egy doboz alkoholmentes, neked is azt ajánlom a jövőre nézve :)

Üdv 26 hetes kismama

2009. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi,de semmi bajotok nem lesz ennyitől,rendszert viszont nem szabad csinálni belőle. ha megkívánod vegyél alkoholmentes sört. b vitaminnal van tele,lehet,hogy azt kívántad (más vitaminokat is tartalmaz)
2009. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is sokszor megkívánom, mondjuk én úgy szoktam csinálni, ha már nagyon nem bírom, akkor veszek egy üveggel, és párommal ketten isszuk meg. Baja nem lesz ennyitől a babának, ne aggaszd magad emiatt.

2009. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Amúgy a sör nagyon egészséges, ahogy írták b vitamin, élesztő, és még sok jótékony hatása is van. Persze azért legközelebb alkoholmentest vegyél (tudom annak nem olyan az íze sajna) vagy csak egy üveget. De egészségetekre! Sőt ha jól tudom szülés környékén is ajánlják, mert tejtermelő hatása van!

Boldog nyugodt babavárást!

2009. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!