Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik fiút várnak kívánossak...

Akik fiút várnak kívánossak és ha igen mit? Rosszul voltatok az elején, émelygés, hányinger, hányás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam lett.

Émelygés,néha hányás az első és utolsó trimeszterben,csak csípős és sós ételeket kívántam,székrekedés viszont a hajam és a bőröm nagyon szép lett:-))

Gratula!

2010. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszodat! :)

Nekem is kijutott a rosszullétekből sajna, viszont nekem inkább hasmenésem van és nekem is a sós és csípős ételek jönnek inkább be. Olyan érdekes a természet. :)

A lányomnál édesség jöhetett minden mennyiségben. Ja és most még nem is híztam egy dekát sem, pedig 15h km vagyok. :) A lányomnál ilyenkor már +6kg volt, a vége pedig (szülésreŰ) 17kg.

2010. jún. 6. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne vonjatok le messzemenő következtetéseket a tünetekből. Nekem 2 lányom van, és két teljesen különböző terhességem volt. Az nagyobbiknál az első 3 hónap folyamatos russzullét, kívánás, hányinger, hányás és rengeteg jégkrém. A kisebbiknél semmi émelygés, semmi kívánósság, és a kedvencem volt mindenféle zöldfőzelék és lecsó. Nem megkívánásból, hanem mert azok estek jól. Az egészből az következhetett volna, hogy a 2. baba fiú lesz, és mégis lány. Még a hasam is más formájúra gömbölyödött.

Viszont gratulálok, könnyű terhességet és szülést kívánok, vigyázz magatokra!!!

2010. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! én is fiút várok. Én nem vagyok kívánós nem is voltam, de ez nálam is igaz, hogy szívesebben eszek sósat és csípőset :) az édes és a savanyú nem nagyon csúszik le. Nem voltam rosszul az elején szerencsére, kb. 3szor hánytam, hányinger rám jön mondjuk még most is ha kellemetlen szagot érzek. Viszont a 11.-14. hét között nagyon fájt a derekam és a hasam meg a hátam akkor nagyon szenvedtem, de mára már teljesen tünetmentes vagyok szerencsére :) remélem így is marad most már :)

22h km

2010. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a lanyommal egyetlen egyszer hanytam szinte nem is ereztem a terheseget csak a hasam not:)

a fiammal azzal kijutott a roszulletekbol hanytam, emelyegtem, roszul voltam nagyon vele undorodtam a csirke hustol a szagatol egybol elkezdtem hanyni,reggel este hanytam a fiammal hajnalokba is

2010. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Nektek is szép babavárást kívánok és könnyű szülést! :)

2010. jún. 6. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az első trimeszterben kovászos uborkát, a másodikban epret és csokit kívántam. Végig kívántam a Mc Donalds-es sültkrumplit és szendvicset valamint a kólát!

Rosszul nem igazán voltam.

2010. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tavaly decemberben szültem a kisfiamat, abszolut nem voltak terhességi tüneteim, viszont MINDENT kívántam. Mindegy volt h mit, csak ehessek!!!!!!!! Naponta min 6x ettem, általában 2 adagot egyszerre egy-egy fogásból. 20 hetes koromig 1,5 kg-t híztam, 15,5 kiló plusszal mentem szülni 40 hetesen.
2010. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is kisfiút várok s soha sem voltam kívános , nem hánytam, s nem szédültem.

Annyi hogy nem jött meg illetve nagyon fájt a derekam.

27 hetes km

2010. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok mindenkinek. Én sajnos még a mai napig rosszul vagyok, ma is kitettem a tízóraimat. :(

Szép babavárást kívánok mindenkinek!

2010. jún. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!