Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudod nem vagyok normális de...

Tudod nem vagyok normális de bűntudatom van minden nap az étkezés után. Pedig nagyon oda figyelek mit és mennyit. Mit tehetnék, hogy ne legyen bűntudatom?

Figyelt kérdés
tudom most a babám a fontos és nem is tervezek fogyozni,de így is csak napi 1szer eszem akkor is keveset estefelé meg délután gyümölcsöt szoktam enni. de akkor is büntudat gyötör. terhesség elött anorexiás voltam. most 33hetes pocakos vagyok 16kiló plusszal:(
2009. ápr. 20. 10:19
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonló problémám volt,ha nem is diagnosztizált anorexia, de alig voltam 40 kiló. Nekem szerencsém volt, mert rendbe jöttek a körülményeim, és kb. normális súlyra híztam.

Most 15-ik hetesek vagyunk, és hidd el, nekem is állandó parám, hogy mennyit híztam, mekkora a pocakom, kiver a frász a gondolattól, hogy átlépem az 50 kilót... de igyekszem tényleg a babuci érdekeit szem előtt tartani. Úgyhogy eszem mindent, édességet is, VÉGRE, de nem sokat, vacsorázni is elkezdtem, ami nálam nagy szó.

Tényleg tanácsolnám, hogy a táplálkozási problémáddal keress fel egy szakembert, mert egyedül nagyon nehéz a testeden végbemenő változásokat elfogadni.

Sok sikert kívánok neked mindenhez, és főleg sok kitartást és egészséges babót!!!

2009. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!