Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek-e másik orvoshoz már...

Menjek-e másik orvoshoz már egyszeri vetélés után?

Figyelt kérdés

ha az orvos azt mondja, hogy nem fejlödött rendesen és nincs szivhangja a 7. hét elején? Nem szeretném, ha elvennék és még élne. :(((( Hallottam hogy valakinek több orvos el akarta venni, mig a harmadik mondta hogy még él...

Ha Márc. 1. jött meg utoljára, akkor az biztos a 7. hét?

Nem szeretném a másodikat is elvesztiteni!!!

Köszi a válaszokat!


2009. ápr. 20. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az a 7. hét. Nekem március 5-én jött meg utoljára, de tudom, hogy 4-5 nappal később fogant, így még csak most vagyok 5 hetes 6 napos. Lehet, hogy Neked még később volt péd, ha azt vesszük alapul, hogy sokan a következő mensi előtti napokban fogannak. Aszerint pedig még csak az 5. betöltött héten tartasz. Pontosan mit látott a doki? Mit írt a papírodra? Petezsák mérete stb...?

A barátnőmnek a 7. héten még semmit nem látott a dokija! Most már 37 hetes pocakos!

Nem szeretnélek ok nélkül vagy feleslegesen bátorítani, de tényleg úgy érzem, hogy nincs ok különösebb aggodalomra. Egyenlőre.

Az előző terhességem én is elveszítettem néhány hónapja. A doki a 9. hétig minden héten 1x visszahívott, hogy hátha később fogant, addig nem mondta ki egyszer sem, hogy a terhességem elhalt. 9. héten mondta ki és írta a papíromra a missed ab-ot.

2009. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hadd tegyek hozzá: mikor nekem a 9. héten a doki megállapította a szívhanghiányt az embriónál, még aznap bejelentkeztem egy 4D rendelőbe, két nap múlva tudtak volna fogadni, de már nem tudtam elmenni, le kellett másnap mondanom, mert megindult a vetélés.

Próbáltam egy másik magándokihoz is bejelentkezne, de nem tudtak közeli időpontot adni, ezért döntöttem a 4D mellett.

Az ember mindig reménykedik, hátha...

De Te ezen még ne aggódj!

Első voltam

2009. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos, nincsenek adatok, de holnap megkapom a HCG szintet a vérviszgálatomból. Igen, én is erre gyanakszom, mert az utóbbi vizsgálathoz képest nőtt, csak nem akkora, amekkorának lennie kellene, a doki szerint...

Semmi vérzésem, görcsöm nincs most, mint múltkor, de a doki már a küritésről beszélt...elkeseritő volt.

2009. ápr. 20. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj el másik orvoshoz is én csak ezt javaslom.Nincs gyerekem nem is voltam még terhes,de tudok egy s mást:)

Volt osztálytársamat a soki daganatnak nézte,már majdnem megműtötték amikor másik orvoshoz ment az anyukája és kiderült,hogy osztálytrsam van ott.Jü ez 20 éve volt,de akkor is.

Menj el te is,mert sosem tudhatod,h melyik jó és jobb.

Én szorítok::)

2009. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha a doki már arról beszélt, hogy hogyan vessetek véget a terhességnek, akkor bizony én is azt javaslom, hogy keressél másik orvost. Ha azért mondta volna ezt, mert teljesen reménytelen lenne már a helyzet érteném, hogy műtétről beszél, nade így??!! Azért legyen már ennyi emberség egy nőgyógyászban!

De fel a fejjel! Hátha tényleg csak arról van szó, hogy később volt peteérésed! Szurkolok neked!

2009. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Néhány nődokit nem értek. Úgy a 8. hét körül jelentkezik erősebben a szívhang , de addig miért nem tartják a reményt egy nőben? A tapasztalat...? valaki írta itt már, hogy rámondták az áment szegény babóra /bocsi..../ és a köv. ultrahangon meg lám volt szívhangja!!!:) Azt is konkrétabban kellene megmagyaráznia , hogy "nem fejlődik rendesen" . Nincs szikhólyag , vagy az embrió túl picike? és ha ez így van , miért nem ad ki teljes diagnózist?

Na mindegy. Azért drukk, ne add fel a reményt!!!!

2009. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Remélem még olvassátok és tudtok valamit ehhez hozzászólni!

Szóval HCG. 30000 és a petezsák látszik csak állitólag túl kicsi. Méretet nem adott azt mondta hogy nem tudta megmérni. (Én láttam, hogy megmérte és lehetett is ott már egy kis embriót látni!) Szerinte már biztos a 8.hétben vagyok, amit tényleg nem értek. Irjatok, ez még jó jel?

2009. ápr. 21. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy ne tétovázz, menj el egy másik dokihoz is! Ez az orvos nem korrekt Veled!
2009. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


Másik dokit is próbálj meg, mostmár én is azt írom...ha nől ott kis valami , még ha 3 mm is, azt is látnia kell és fel kell jegyeznie!!

Meglepve olvasom mindig , de tudom hogy igaz , hogy már apró pöttyöket ki tudnak venni a dokik, amik a magzati elemek túlképp.Hihetetlen , de igaz. Itt meg egy petezsák méretét nem lehet lemérni???

mondja meg egy másik doki korrekten a helyzetet , mert ez a bizonytalanság....


Egy előzőleg már író kismami

2009. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!