Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen esetben és milyen...

Milyen esetben és milyen gyógyszert, melyik héttől adnak hormongyógyszert, ha az esetleges vetélésre fenn áll a gyanú?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nálunk otthon a dokik szoktak adni, ha a hormonszint nem megfelelö. Itt Németországban nem nagyon adják ezeket...Volt már egy vetélésem, arra utaló jelekkel és nem kaptam semmit. Most is terhes vagyok, de nem tudom, hogy azok akik kapnak, milyen stádiumban kapnak, ill. milyen esetben adnák nekem ha szükségem lenne rá??

Köszi a válaszokat!


2009. ápr. 20. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én utrogestant kaptam az első vizsgálat után, ekkor voltam 7 hetes terhes. Én azért kaptam, mert úgy tűnt, hogy le van maradva a magzat, és már volt egy spontán vetélésem.
2009. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ahúgomnak mindjárt a terhessége előtt adták és a 12-13.hétig alkalmazta.
2009. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kb a 8.ik héttől a 12.-ig szedtem az utrogestant mert volt már egy vetélésem,és gond nélkül indult ugyan a mostani de én kértem a dokit hogy hagy szedjem. Mondta hogy mivel ártani nem árt és csak a 12.-ik hétig van szerepe szedhetem. Mostmár 20 hetesek vagyunk probléma nélkül.
2009. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!