Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Lehet, hogy buta kérdés, de megijedtem (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap a kertben ebédeltünk és beleszállt egy darázs a levesembe. A kanállal azonnal kilöktem a fűre, és utána megettem a levest. Lehet ettől baja a babának? köszi minden segítséget! 25 heteske
2011. szept. 6. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja az eg vilagon! ne aggodj!!!!
2011. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

:) :)

Ne haragudj, de nagyon jót nevettem!

Milyen hülyeségeken képesek aggódni az anyukák! Most komolyan gondolj bele: mi baja lehetne a gyereknek? A darázs lábáról a levesbe jutott kosz, amit megettél, az átjut-e a méhlepényen a babába? Vagy mire gondoltál?

2011. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nevetek mert nekem a kávémba ment bele a darázs és a párom nem hagyta ,hogy megigyam mert azt mondta lehet mérget fecskendezett bele miközben védekezett a fulladás ellen,biztos butaság de elképzelhetőnek tűnt azóta megnéztük hogy csak a csípéssel mérgezz!Jobb félni mint megijedni! :)

Nézz utána a neten és megnyugodsz!

2011. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! azért tényleg nem árt az óvatosság!
2011. szept. 7. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!