Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Nagyon...

7 hetes terhes vagyok. Nagyon megijedtem ma valamitől, lehet ettől valami baja a picinek?

Figyelt kérdés
Már van egy babám, de nála ilyen nem fordult elő, főleg nem a korai szakaszban.
2009. ápr. 21. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet baja attól, hogy te megijedtél. Nem hiszem, hogy kivédhető az, hogy a terhesség alatt megijedj néha...
2009. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan ijedség volt, ami még nem fordult elő soha, majdnem elájultam. Rendesen hangokat hallottam az üres lakásban...Lehet, hogy megbolondultam?:D
2009. ápr. 21. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy bolondultál meg:DEgyszerűen kiélesedett a hallásod.Tudom furán hangzik,de én is mióta egyedül lakom a panelben,egyszeráen mindent meghallok.Néha rám is a frász jön,de megnyugtatom magam:D

A babának pedig semmi baja nem lehet:)

2009. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet , hogy rossz a hasonlat , de még mindig tartja magát a szex közbeni dolog is , miszerint a gyerek odabent " jujj mit csinálnak ezek?" kérdést tesz fel magának. Pedig dehogy tudja ő , legföljebb azt érzi, hogy anyuval most valami jó történik, mert boldogsághormonok szabadulnak fel :))))

Na, mire is ez a hasonlat? Az ijedség , félelem egy érzelem és 7 hetes korában is természetesen szoros kapcsolatban vagytok; de ő ezt nem úgy "érzi át" , mint te! Később, ahogy érik az idegrendszere már átvehet egyes érzéseket, -ezért nem is szabad sokat idegeskedni egy kismaminak:)- de ezeket is csak inkább úgy , hogy érzi, hogy neked most valami nem jó!

na, remélem , jól fogalmaztam a lényeget:)))


35 hetes kismami

2009. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:)
2009. ápr. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!