Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire áll fent a vetélés...

Mennyire áll fent a vetélés gyanúja ha 7 hetes vagyok,30000 HCg-m, és a petezsák látszódik, de az embrió kicsi volt és még nem volt szivverés?

Figyelt kérdés

A HCG-m normálisan ütemben fejlődött eddig. Vérzésem, görcseim nincsenek. A petezsák méretét nem adta meg. A doki jövő héten már el akarja venni...

Mit gondoltok???


2009. ápr. 21. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

szia voltál a másik dokinál? mit mondott?

32.

2009. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát azt mondta, hogy ne nagyon reménykedjek, de azt is mondta, hogy mintha már a kezdödő szivmükődést látná...

Olyan jelet mutatott az ultrahnag mintha, valami mozgó tárgyat talál a radar a képernyőn. Remélem jól le tudtam irni. Ez az utolsó reménycseppem.

Azon kivül, hogy az embrió túl kicsit volt (remélem azóta nőtt)3,5 mm volt, más gond nem is lenne. Mondjuk ez éppen elég... Azt mondta, hogy nem lát vérzést sem, meg hogy puha a méhem, amik mind jó jelek.

A végeleges hétfőn derül ki. De például tegnap olyan rosszul voltam, hányingerem volt meg minden, nem gondolnám hogy már nem élne...Különös érzés. Volt sajnos már egy vetélésem novemberben, de akkor véreztem az elején fogva és tudtam, hogy elveszitem. És egy idő után el is múltak a terhességi tüneteim. Most nem és ez a boldogság érzés se akar elmúlni (tudjátok mint amikor nagyon boldogok vagytok és szerelmesek, a mellkas feletti érzés, a lélekben), pedig próbáltam már magam "lebeszélni" a reményről, de egyszerűen nem tudom. Nem is tudom, hogy hogyan álljak a dologhoz, ha elveszitem. Arra még nem is merek gondolni.De egy szó mint száz, nem sok esélyem van. Ja és amit ez a dokinő még elmondott az az, hogy a másik dokinak az elején meg (5. hét körül, mikor kiderült a terhességem) meg kellett volna mérnie a progeszteron szintemet, amit nem tett meg. Pedig természetes tudta, hogy egy vetélés a hátam mögött van. És ha akkor az eredmény szerint a sárgatesthormon alacsony akkor lehet még segiteni, abban a stádiumban, de már most hormont adni azt mondta, hogy túl késő. Tényleg ennyire tehetetlen lenne az orvostudomány a korai vetélésekkel szemben? Köszönöm válaszaitokat, majd az egyedüli menedékem, mert a férjemen kivűl, csak az anyukámnak meg húgomnak mondtam el a másodikat, és eléggé egyedül vagyok ezzel. Hétfőn még mindenképpen megirom, hogy mi volt.

2009. ápr. 24. 11:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom mit mondjak.Szerintem az előző doki volt felelőtlen vagy nem teljesen érti a szakmáját.Most akkor hány hetes vagy?Amúgy mi is orvost váltottunk mert úgy állt hozzám a volt orvosom "ha majd megmarad a terhesség".Gondoltam hát a..ád!!!!Nagyon őszintén remélem hogy minden rendben lesz!!!Tudod semmi nincs véletlen ez egy jel neked hogy ezt a hülyét hagyd ott és keress lelkiismeretesebb orvost!!!Nagyon vigyázz magatokra!!
2009. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mégegy ne gondolj negatívra mert akkor azt vonzod magadhoz!!!Tudom könnyű innen dumálni de próbáld meg!!Minden jó lesz!!
2009. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves bátoritó válaszolók!



DOBOG A SZIVE ÉS MINDEN RENDBEN VAN!!! Ma voltam reggel az orvosnál és az ultrahangon - egy kis keresgélés után megláttuk a picit a dobogó szivecskéjével!!! Annyira boldog voltam!!! A férjem is ott volt, ő is látta!!

Ezek után az előbbi orvost és a mostanit is sajnos azzal kell kommentálnom, hogy elég negativ hozzáállásuk van és hogy megspórolhatták volna nekem ezt az 1 hét poklot és idegeskedést!!!

De én éreztem ezt az örömérzést, és nem tudtam elhinni, hogy nem él már a baba!!!! Tudtam! Mint hogy a másiknál is tudtam, hogy sajnos nem marad meg!


Köszönöm mindenki bátoritását, iszonyatosan sok pozitiv energiát és biztatást adott!!!!

2009. ápr. 27. 11:18
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem!!Hála az égnek!!!Ne tudd meg ahogy olvastam ezt hát még a könny is összegyült a szememben!!!Őszintén nagyon-nagyon gratulálok és vigyázz magatokra!!!!!Sok-sok boldogságot és boldog babavárást!!!11 hetes km.
2009. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szuper!!!!!!!!!

A hcg-d nagyon jó, minden rendben lesz... Nekem ennyi idősen fele ekkora hcg-m volt, nem is maradt meg az a babám...

Minden rendben lesz! Boldog babavárást!

2009. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!! :-)))))

Hát most én is nagyon boldog vagyok, hogy mégiscsak sikerült nektek! Vigyázz nagyon magadra!

Boldog babavárást!

18+4hetes

2009. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg mindenkinek, hogy támogatottak ebben a nehéz időszakban!!!!
2009. ápr. 29. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!