Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is így van ezzel, már a...

Más is így van ezzel, már a 2. babámat várom, jóval 30 felett, de sokkal jobban stresszelek, mint az elsőnél:jaj csak egészséges legyen, ugyan nem árt neki ez. V. az. V. Amaz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!Ajjjaj,de még mennyire!!!

Mi az 5. babánkat várjuk és elvileg úgy kéne lennie,hogy semmi nem ér meglepetésszerűen és mindenre tudom a választ ami odabent zajlik.Egy frászt,mindenen aggódom,mindenen stresszelek és ha épp minden oké,akkor tuti kreálok valami problémát!!!

A 4.terhességemnél is ez volt,a dr.-nőm azt mondta ezt sokszor hallotta többedszer szűlő nőktöl,hogy jobban aggódnak minden miatt.Az első 3-nál annyira magától értetödő volt minden és meg sem fordult a fejemben,hogy gond lehet.De most minden miatt félek.Olyan érdekes:-)

Szóval nyugi,én legalább is ugyan igy vagyok mint Te,de sztem vagyunk igy még egy jó páran!!!

Vigyázz magatokra,minden rendben lesz:-)))

15 hetes km.

2009. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok először is , hogy ebben a kiszámíthatatlan világban még van olyan anya, akinek fontos a "nagy" család!! :)

Valahol azt olvastam , hogy többedszeri szülés esetén 30 felett a kockázatok nem olyan veszélyesek, mint első gyereknél.Merthogy a szervezet már "tudja" mi a dolga.úgyhogy tudom , könnyű ilyet írni , de szerintem nyugi!

Jó babavárást!:)


35 hetes kismami

2009. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 3. babámat várom. Még az elején vagyok a 7. héten, de már most agyonstresszelem magam. Én is 30 fölött vagyok. Folyton csak arra gondolok, hogy nem lehet olyan mázlim, hogy a 3. gyerek is egészségesen szülessen, mikor olyan nagy szerencse kell, hogy két kis sejtből egy egész kis emberke fejlődjön ki!

Nosztalgiával gondolok az első terhességemre, milyen jó volt, olyan természetes, egyszerű volt minden!

A másodiknál már jobban bennem volt a félsz,de most teljesen magam alatt vagyok!

2009. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!