Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne B6 vagy magnézium tabletta?

Magne B6 vagy magnézium tabletta?

Figyelt kérdés

Sokan írjátok, hogy mane B 6-ot írt fel az orvos "keményedésre".Én 500mg-os magnézium tablettát szedek 3x2 napi adagban, ugyanezen probléma megelőzésére.

A magne B6-nak csak 48 mg a Mg tartalma,tizede a másik tablettának, szinte elenyésző.


2008. márc. 27. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
3x2 nem sok egy kicsit? Én 250 mg-osból szedek 2 tablettát! Remélem orvosi utasításra szedsz ilyen sokat!
2008. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abból szedd,amelyiket az orvos mondta,én magne b6 ból szedek 3x2-t és ez ebből a maximum,ha a doki szerint elég akkor elég.Bízz benne,és ne térj el senki javaslatára sem,nem érdemes többet szedni,mert esetleg te úgy látod hogy kevés,mert lehet többet ártasz mint használsz.Ezzel nem azt mondom hogy rosszat tettél,teszel, mert nem tudom milyen hatása lehet, de halgass az orvosra,minden jót!
2008. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!