Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire ártalmas hajatfestetni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De attol még értelmes csak téged zavar a kérdezőnek ugyan olyan fontos mint neked az amit te teszel fel,nem mindenki ül a gyak kérd elött mindig ,hogy tudja.

Neked milyen értelmes kérdésed van amire nem válaszoltak?

2011. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én szőkére festettem terhességem alatt összesen 3x.Semmi baja a babámnak.Viszont kendő volt az orrom előtt végig-nem bírtam a szagot.
2011. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg próbáld meg az ammónia mentes hajfestéket! Azt biztos lehet használni, mondjuk 2 havonta nem lesz semmi baj!

2011. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan festethetsz hajat,általában a 12 hetet szokták megvárni vele.Utánna rendszeresen lehet.ÉN volt hogy ültem a fodrásznál felkent hajjal,és besétált a védőnöm,egy árva szót se szólt,még meg is jegyezte hogy milyen jó szine lesz a hajamnak.
2011. szept. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ammónia nélkülit válassz! Én a habos verziót részesítem előnyben. nincs szaga, könnyű használni és a színét is szeretem. Kb. havi1x festem. Nem hiszem hogy sokkal több méreganyagot vinnék be, mint amit egyébként is kapok a városban járva. Igaz pont ezért kímélhetném ettől a babát, de rossz kedvem és nega0tív énképem többet árt neki, mint a havi 1x-i hajfestés. Szerintem.
2011. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
kepzeld el igenis van pancser nogyogyasz!
2011. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz. Annyira túlparázzák egyesek a terhességet, hogy az már nevetséges (ne haragudj kérdező, nem rád értem, hanem azokra, akik kitalálják ezeket a badarságokat). A terhesség egy teljesen természetes folyamat, állapot, nem egy gyógyíthatatlan, súlyos betegség, amiben a szellőtől is óvni kell a kismamát.
2011. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!