Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami jó módszer, hogy aktív...

Valami jó módszer, hogy aktív legyen a Manónk a 4D UH-n?

Figyelt kérdés
Ma délután megyek. Jó lenne, ha ficánkolna és megmutatná a kis pofiját!
2009. ápr. 22. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én elötte 3/4 órával ittam kólát,mert többen mondták hogy hatásos. Na a kocsiba még mocorgott is,de mire bementünk,bealudt. A fél arcát lehetett csak látni,azt is kis zaklatás árán,mert elöször teljesen el volt fordulva...de nekem igy is megérte! :)
2009. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csoki, cola. Ezeket szokták javasolni, de mi 2-szer voltunk, és nem aktiválta magát pedig én is ittam-ettem. De azért vigyél magaddal, hátha nektek beválik:). Jó mozizást kívánunk!
2009. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ettől-e, de nekünk nagyon jól sikerült a felvétel. Amíg oda nem értünk az autóban szőlőcukrot ettem. Szinte végig az arcát láttuk és mosolygott, ásított, élénk volt végig. Ez a szőlőcukor amúgy nálam minden nst-n is bevált eddig. Talán egy próbát megér, ha nem kapsz jobb ötletet.
2009. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a terhességem alatt 3-szor voltunk 4D-n. Tornáztam, kóláztam, csokiztam, kávéztam, egyszer még egy kis energiaitalt is ittam. Egyszer sem volt aktív a babám, még csak az se derült ki, hogy fiú vagy lány, ez a szülőszobán derült ki. Én így jártam, remélem neked sikerül mozgásra bírni a kis lurkót! Drukk!

4 hónapos kislány anyukája.

2009. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi tegnap voltunk (20 hetesen) és a 2d élvezhetőbb volt mint a 4d,mert az aktivitással nem volt baj,nagyon is mocorgott a drágánk,előtte én is ittam egy kis colát,és ettem egy pár kocka csokit. Csak kitolt velünk mert tulságosan is ficánkolt és az arca elé begyüjtötte szépen az összes köldökzsinórt és még a két kis kezét is odarakta,ugyhogy tehetett a doki bármit nem tudtuk megnézni az arcocskáját. Fiú létére azt teljesen eldugta,a kukiját bezzeg mutogatta:-)
2009. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Csokit vettem, de akkor a szőlőcukrot is kipróbáljuk!

Remélem összejön! :)

2009. ápr. 22. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
igyál szénsavasat is, kólát vagy én tegnap voltam, és ittam pár korty energia italt is. és szép lassan eszegettem csokit is mielőtt behívtak, és amikor már mi jöttünk, előtte felálltam, és mozogtam egy kicsit.
2009. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem még nem késő a tanács. Az időpont elött 1-1.5 órával igyál meg egy bögre jó erős fekete teát cukor, citromlé nélkül.
2009. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekünk nem volt szerencsénk.

Aludt a Drágám, hiába "zaklattuk". :)

Szinte végig takarta a kis fejét, egyszer a lába, aztán a kis keze volt a pofija előtt.

De így is élmény volt!

2009. ápr. 23. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!