Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011. jún.5. én volt az...

2011. jún.5. én volt az utolsó mensesem, nem nagyon értem h hány hetes terhes vagyok mert okt.5re kaptam idő pontot az Afp-re amit ugye 16hetesen végeznek, de hát akkor már majd nem 18h leszek nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hmmm ez érdekes, mert most vagy 15 hetes elvileg azaz betöltött 16 a jövőhéten leszel, ami még sehol se október.

Biztos jól írták az adatokat? Ki adta az időpontot amúgy?

2011. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Elvileg akkor már 17+2. hetes leszel! Egyel korábbi héten nem tudsz elmenni? Én a jövő7en megyek, és 2 nappal vagyok "kisebb" mint te. 06.07-től számít a terhességem és ma 14+6 vagyok, holnap leszek kerek 15.


itt számold:

[link]


mondjuk az AFP csak kötelező, amúgy semmit nem ér. :S azért akkor is... ha csinálják akkor csinálhatnák rendesen. :s

2011. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

Én is úgy néztem, hogy 15+1 hetes vagy...hmmm akkor 17+3 hetes leszel, tényleg kérdezz rá.

2011. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok. 17+2-n semmi értelme levenni...esetleg kapsz egy rossz eredményt és parázhatsz hetekig hónapokig holott semmi baja a babának-....

2 barátnőm is járt így és teljesen egészséges gyerekeik lettek.

Ez az a vizsgálat amit nem mindegy mikor csinálnak meg mert előbb meg később semmi értelme.

2011. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen én is parázok egy kicsit Szfváron adták az eredményt.szerintem azért számolták rosszul mert 11 hetesen mentem a Down-kor vizsgálatra és annak az eredményénél is 12 hetes 3 naposra hozta ki akkor ,a doktor nő meg nem hiszem h onnan számolta a heteket.
2011. szept. 19. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:

ajj. 2. vagyok.

ha 11 hetesen 12+3-ra hozta ki az orvos (nyilván a méretekből) akkor valószínű hamarabb fogant mint úgy nagy általánosságban. viszont akkor még jobban nem értem, mert akkor nem 17+2 leszel (mint a menstruációtól számítva) október 05-én, hanem +10 nap 18+5. (mit ahogy a doki számítaná) vagy már én nem jól számolok?

2011. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
belekavarodtam már, de a lényeg, hogy sehogy sem jó. :S
2011. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én már nem tudom de amit megadtatok kalkulátorokat ,a szerint is 15 hetes 1 napos vagyok most,és 25.én leszek 16hetes.az a baj hogy nekem február óta összevissza volt a mensesem és az utolsó mensesem is 41 napra jött meg.

emiatt már én sem értem mit számoljak a doki is mást mond mint a védőnő.akkor kit kérdezzek meg nem lehet e előrébb hozni a vérvételt.

2011. szept. 19. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha összevissza volt mensesed, akkor meg a 12 heti UH-t szokták alapul venni (elvileg azt mondják hogy a 20 hétig a magzatok egyformán fejlődnek max. pár mm eltérés van köztük, tehát ilyenkor még nem látszanak az egyes babák közötti méretbeli különbségek hogy nagy baba lesz e vagy mit örökölt a családból stb.)

Szóval én erősen jelezném vagy az orvosnak vagy a védőnőnek hogy ez így sehogy se jó.

2011. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösy mindenkinek
2011. szept. 19. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!